Bir Kadını Unutulmaz Kılan 12 Özellik

Anlayışlısınızdır

Başkalarının sorunlarını birebir yaşamadan onları çok iyi bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Kolayca fark ediyorsunuz. Bu yüzden insanlar sizlere kalplerini hemen acabiliyorlar.

Acınızı kolay belli etmezsiniz

Erkek arkadaşınız sizi aldattı ve mutsuzunuz. Fakat kız kardeşinizin düğünü var. Siz yine en iyi halinizle gidip onun en mutlu gününe şahit olacaksınız. İşte sizin en önemli özelliklerinizden birisi budur. Ne kadar üzgün olursanız olun mutlu durabiliyorsunuz.

Kibarlığın en somut örneğisiniz

Etrafınızdaki en kibar kişi sizsinizdir. Sınırlarınızı aşıp insanlara yardım etmeye her zaman hazırsınızdır. Kendi ihtiyaçlarınız öncelikleriniz değillerdir. Öncelikle başkalarına yardım edersiniz, daha sonra kendinizi düşünürsünüz.

Kolay affedersiniz

İnsanlar sizi çok üzse bile onları kolay affedersiniz. İnsanlara iki bir şans verdiniz ve onlar sizi tekrar aldattı. Fakat bu durum bile sizi affetmekten alıkoymuyor. Negatif enerjiyi yok etmenin en etkili yolunun affetmek olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

Özgürsünüzdür

Etrafınızdaki birçok kişi özgürlüğünüze imrenmektedir. Partnerinizin özgürlüğünüzü onaylamasına gerek bile yok. Kendiniz gibi davranarak zaten bu özelliğe sahipsiniz. Bir işi bilmiyorsanız bile, bu konuyu kendinizi öğrenebilirsiniz. Özgür ve eşsizsiniz!

İsteklisinizdir

Enerji dolusunuzdur. Herhangi bir pozitif işe tüm enerjinizi verirsiniz. Enerjiniz harika bir atmosfer yarattığı için başkalarının size yardım etmesine bile gerek yok.

Tutkulusunuzdur

Yaptığınız her işte çok tutkulusunuzdur. Ne yaparsanız yapın kendinizi işinize veriyorsunuzdur. Tutkunuz başka insanlara ilham verecektir.

Şartsız seversiniz

Başkaları sizi sevmezse bu duruma hiç takılmayın. Sizin insanlara karşı olan sevginiz o kadar güçlü ki, başkalarının sevgisine ihtiyacınız yok. Sevginiz karşınızdaki insanların iyi hissetmelerine sağlayacaktır. Her zaman insanların yanındasınız ve sevdiğiniz insanlar için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Sezgileriniz güçlüdür

Hayata dair birçok tecrübeniz mevcut. Bu yüzden siz diğer insanlara göre sorunlarınız çok daha kolay çözersiniz. İç dünyanız bütün sorunları çözebilir.

Kendinize ve başkalarına güvenirsiniz

Sadece kendinize değil etrafınızdaki insanlara da güvenirsiniz. Fazlasıyla kötü tecrübe atlattığınız için güçlü yönlerinizi çok iyi biliyorsunuzdur. Aynı şekilde başka insanların kendilerine güvenmeleri gerektiğini düşünüyorsun. Kendine inanan herkesin her şeyi başaracağına inanıyorsun.

Güzellik içinizden geliyor

Sizin güzelliğinizin sebebi sürdüğünüz rujdan veya giydiğiniz kıyafetten gelmiyor. İçiniz güzel olduğu için söylediğiniz her şey kalbinizden gelmektedir. Herkes asilliğinize imrenmektedir.

Israrcısınız

Ne olursa olsun, ısrar etmekten vazgeçmiyorsunuz. Hiçbir şey sizi değiştiremez. Başkaları sizi incitse bile, siz kimseyi incitmezsiniz. Hiçbir durum sizi yıldıramaz.

 

Bir Cevap Yazın