Jeyan Gedik: En Moda Çantalar

JEYAN GEDİK FOTO Jeyan GEDİK

2017 çanta trendleri kıyafetlerde olduğu gibi farklı stil ve tonlarda inanılmaz bir çeşitlilik göstermekte.

Minik Çantalar: Çok küçük çantalar kullanım açısından işimizi tam anlamıyla görmese de görünüm açısından minimal çizgiler taşıyan kıyafetleri bütünlüyor. Hermes, Valentino, Fendi, Louis Vuitton gibi markaların koleksiyonlarını tamamlayan çantalar ufak stillerde.

Duffle Çantalar: Boyut olarak ortada bulunan bu çantalar hanımlar için ideal bir boy.Özellikle seyehatlere giderken şıklığınızdan ödün vermeden bu çanta boyunu kullanabilirsiniz.

Metalik Çantalar: Metalik derken,aklınıza ilk gelen dore ve lamelerin haricinde,her türlü rengin parlak görünümde olanları değişik dokularda kullanılıyor bu yaz.

2D Baskılı çantalar: Çanta üzerine yapılan 2D desenler modelleri daha sevimli ve eğlenceli hale getiriyor bu sezon.

Hayvan  Baskılı modeller: Zebra,leopar desenler tüm zamanların gözdesi çantalardan

Hippy Tarzı renkli çantalar: Kıyafetlerle uyum içinde olan renklerin kullnıldığı eski tarz esintilerin kullanıldığı bu modelleri rahatlıkla kullnabilirsiniz.

Püsküllü Çantalar: Kıyafetlerden sonra püsküller de çantalarda bolca kullanılıyor.

Zincirli Çantalar: Deri ve süetle çok şık duran zincirler Valentio’unun da çantalarında kullnadığı aksesuarlardan biri.

Yuvarlak Saplı çantalar: Giorgio Armani’nin koleksiyonunda yuvarlak saplı çanta modelleri dikkat çekiyor.

Elde Taşınan Çantalar: Boyutu cüzdanla normal çanta arasında olan kullnımı pratik bu çantalar rahatlık isteyen fazla yükteşımak istemeyen hanımlar için çok uygun.

Kutu Çantalar: Dior,Dolce Gabbana,Louis Vouitton gibi markaların koleksiyonlarına dahil olan bu çanta modelleri bu yaz sezonunda sıklıkla göreceğiz.

Sırt Çantaları: Sportif rahat kullanımlı bu modellere plastik kayışlar ve gümüş malzemeler eklenip ,daha farklı bir stilde karşımıza çıkmakta

Bir Cevap Yazın