Size özel stil önerileri

JEYAN GEDİK FOTOJeyan GEDİK

Bir yılı daha geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, size, yılbaşı için özel ipuçları vermek istiyorum.

Öncelikle, iyi giyinmek ve şıklık, yerine göre giyinmekle başlar. Kıyafeti nerede giyeceğiniz en az giyeceğiniz kıyafet kadar önemlidir. Daha sonra buna, yaşınız, sosyal statünüz, ten , saç renginiz eklenir.

Süreklilik gösteren bir stiliniz olması size değer katar. Değişik gecelerde farklı farklı stillerde görünmek  hakkınızda oluşan imajı zedeler.

Yılbaşı gecesi için hazırlanırken bu detayları göz önünde bulundurmak gerekir.

Kusurlarınız örtüp, güzel yanlarınızı ön plana çıkarmak çok önemlidir. Aslında çok basit. Bacaklarınız düzgün değilse mini giymeyin. İlle de bacak dekoltesi seviyorsanız, yan ve derin yırtmaçlar tercih edin.Gerdan bölgeniz düzgünse , göğüs dekoltesi  giyebilirsiniz. Sırtınız düzgünse, sırt dekoltesi kullanın.Tek dekolte kullanın.İki yerde dekolte kullanmak için çok düzgün bir fiziğe sahip olmak gerekir.Üç yerde dekolte, en güzel fizikte bile fazladır.Ancak, dünya starı olmak gerekir bunu kaldırmak için.Şansınızı zorlamayın bence.

Bu gecede en önemli detay kendinizi rahat hissettirecek bir kıyafet giymenizdir.

Şıklık, ayrıntıda gizlidir.Kullanacağınız aksesuar sizi farklı kılar.Hakkınızda ipucu verir.Giyeceğiniz kıyafete tarz olarak da uyması gerekir.Size ve kıyafetinize yakışmayan bir aksesuar, giydiğiniz elbise ne kadar özel olursa olsun ,değerini düşürür.

Yılbaşına özel olan kırmızı rengi tercih etmek istiyorsanız,öncelikle doğru ton kırmızıya karar vermeniz gerekir.Kırmızının ,her kişiye göre ,yakışacak tonu farklıdır.

Ben,eğer kırmızı giyecekseniz,pul ,payet ve dantel ,bir arada kullanılmayan kıyafetleri tercih etmenizi öneririm.Hatta ,eğer kırmızıysa seçiminiz, payet ve dantele hiç girmeyin.Şık ve modern kesimli hafif dekolte bir elbise ideal olacaktır.

Bu görüntüyü kesinlikle rahat ve topuklu ayakkabıyla tamamlamalısınız.Düz ayakkabılar bu gece için uygun değil.

Çok özel ve güzel bir yılbaşı geçirmenizi diliyorum.

2017 nin, hepimize mutluluk,sağlık ve huzur getirmesi dileğimle.

Mutlu yıllar.

Bir Cevap Yazın