Yılbaşında Ne Giysem?

img4721Eğer bir yılbaşı partisine katılacaksanız, bu göz alıcı kutlamalar için ne tür ve nasıl giyineceğinizi bilmeniz gerekir. Stilinizi yansıtacak ve diğer misafirler üzerinde kalıcı bir etki bırakacak şık, dikkat çekici fakat sade kesimlere sahip bir kıyafet seçmek çok da kolay olmayan bir durumdur.

Kısa elbiseler; kısa etekler veya kısa elbiseler yılbaşı için nerdeyse bir standarttır. Yine de siz,kendinizi en iyi hissettiren uzunluğu seçin. Mini etek ya da elbise giydiğinizde, yılın bu soğuk zamanlarında sizi üşütmeyen ten rengi ya da siyah kalın mus çoraplar eğer ten rengini dikkatlice seçtiyseniz, sizi hem soğuktan korur hem de ince çorap giymişsiniz izlenimi verir.

İlginç kesimli bir yaka deneyin. Düz kesim bir yakanın yerine farklı kesime sahip, köprücük kemiğini açıkta bırakan asimetrik bir model seçebilirsiniz.

img4727Tek omuz elbiseler; bu tarz elbiseler yılbaşı partiler için oldukça dikkat çekici ve idealdir. Tabi omuz yapısı uygun olan hanımlar için…

Sırt dekolteli elbiseler; ön kısmı oldukça kapalı fakat sırtı iddialı şekilde dekolte olan kıyafetler yılbaşı gecesi için mükemmel bir seçenek olabilir.

Payetli elbiseler; çoğu zaman yılbaşı partileri için ne giyeceğim problemini en kısa yoldan çözmenin yolu. Hoş ama klasik bir seçim…

Kadife elbise ya da ceket; koyu yeşil,bordo veya petrol mavisi kadifeden yapılmış sade fakat modern kesimli bir elbise sizin için mükemmel bir alternatif oluşturabilir.

Küçük siyah elbise; kıyafet seçiminde en sıkıntılı durumlarda, acil olarak devreye giren kolay bir seçim olmasına rağmen, her zaman işe yarar.

img4725Dantel olursa, tabi ki daha lüks ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu tarz sade elbiseleri rahatlıkla iddialı aksesuarlar ve ışıltılı ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra dramatik tarz, aşırıya kaçmayan bir makyaj ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Yeni yılınız kutlu olsun.

Sevgilerimle…

Bir Cevap Yazın