En yeni 9 sokak modası trendi

sokak modası trendi1New York’tan Paris’e, Londra’ dan Milano’ya en çok sevilen ve benimsenen trendler…

1-Yarı punk yarı disko kızı havasında,

Eski okul süveterleri payetli bluzlarla beraber kullanılıyor. Alta giyilen jean ile bütünleşen bu görüntüyü erkek çocuğu gibi kısacık kesilmiş saçlar- la tamamlanıyor. Farklı bir tarz denemek isteyenler için bir fırsat.

2-Bu yılın en zekice kullanılmış moda trendlerinden biri,

Lüks ve avangard elbiselere, hippilerin salaş havasını ve püsküllerini taşımak oldu. Bunun sokak modasına uyarlanmış şekliyle, şık elbiselerinizi, hippilerin püsküllü ceketleri ya da yelekleriyle tamamlayabiliyorsunuz.

3-Yeni renk paletinin en önde gelen renklerinden biri,

Güvercin grisi. Değişime, seçeceğiniz renk ile başlayabilirsiniz. Her zaman gecenin siyahına sadık kalanların bile kolaylıkla geçiş yapabileceği bir renk.

4- Ya da bantlı botlar. Genelde kalem etekler ve rahat, bol süveterlerle giyilen bu stil oldukça şık. 2015 sonbahar –kış podyumlarında göze çar- pan yeniliklerden biri…

5- Triko ceketlerin yerini alacak gibi görünüyor. Çok iri örgülerin üzerine, pon pon ve saçaklarla süslenen bu tür kazaklar, özellikle genç ve ince hanımların ilgisini çekeceğe benziyor…

6-Ceketler üzerine yapılan, alışılagelmiş çiçek veya,

Taşlı bijuteri türü süslemelerin yerini, geometrik ya da mimari şekillerle süslenmiş ilginç giysiler alıyor. Estetik görünmediğini söyleyebilirim. Ama değişiklik isteyenler için farklı bir hava…

7-Bohem stili, yenilenip,
Kentsel bir çerçeveye giriyor. Nerdeyse yerleri süpürecek kadar uzun,

uçuşan şifon elbiseler, yeni bohem tarzının iyi bir örneği…

8-70’lerin retro baskıları güncellenip,

2015 yılında sokak modasında yerini alıyor. Gölgeli mor tonları, en iyi, yeşil ve kahverengi ile beraber duruyor…

9- Straplez büstiyerin üzerine giyilmiş, haki yeşil renkte, basen hizasında biten, bele oturan bir ceket, uzun kalem etek ya da bir pantolonla kom- bine edildiğinde trend bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bunların içinde, size en uygun olan yeniliği seçip, uygulamanızın size farklı bir hava katıp, enerjinizi yenileyeceğini düşünüyorum.

Sevgilerimle…

Bir Cevap Yazın