2015 Plaj Modası

2015 plaj modası12015 mayo trendleri, beklentiler ve çoğunluğun taleplerini kar- şılamak üzere çok çeşitlilik gösteriyor. Fantezi tasarımlar ve futu- ristik bir tarz, çok çeşitli desenler ve renklerle birlikte beğeniye sunuluyor.

3D baskılı mayolar; listede ilk sırada. Farklı ve dikkat çekici desenleri sevenler için ideal seçim.

Halter kesim yüksek boyunlu bikini ve mayolar; ilk bakışta en iyi seçim gibi görünmese de, tam bir bronzluk sağlandıktan sonra giyilecek en şık mayo kesimlerinden birisi… Sportif görünümlü bu tarz renkli doğa baskılarıyla ya da yazlı slogan baskılarla kullanılıyor. Arkası tamamen açık ya da askılı olarak sunulan seçenekler de var.

Göğüs kuplu ve askılı mayo ve bikiniler; bronzlaşırken ideal bir tarz olmamakla birlikte, yüksek boyunlu bikini tarzlarına kıyasla daha sevimli ve feminen görünen bu modeller çokça tercih edilen kesimler arasında.

Uzun kollu mayo ve bikiniler; mayo ararken hiçbir zaman aklımıza gelmeyen modellerden biri, bu yıl çok moda. Tek parça ve iki parça ver- siyonları mevcut. Biraz abartılı olmasına rağmen , çok şık ve sofistike… Özellikle şifon kollar. Tabi plaj için değil, havuz kenarları için şık bir tercih.

Retro mayolar; 60’lı yıllardan ilham alınan yüksek belli retro mayo seçeneklerine bu yaz çokça rastlıyoruz.

Spor şık mayolar; düz ve yalın kesimli bu modeller, fermuarlarla ve sloganlarla zenginleştirilmiş. Rahatlığı tartışılmaz.

Alışılmadık kesimler; havuz başı için ideal bir tarz. Lazer kesim deri- lerle süslenen mayolar, genelde, transparan parçalar kullanılarak daha da dikkat çekici hale geliyor.

Girly windy; çiçek baskılı ya da lazer kesimlerle süslenen, üst bedeni bol ya da fırfırlı modeller, maksimum konfor sağlıyor. Masum ve genç bir çizgi…

Fırfırlı modeller; ince bedene sahip hanımların tercih etmesini öne- receğim bir tarz… Oldukça feminen…

Sofistike ve zarif kesimler; mayoda yepyeni bir tarz bu. Herkes, rahatlık ve giyilebilirlik ararken, bazı tasarımcılar mükemmelin peşinde… Bu tarz mayolar ancak yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlanabilir. Ger- çekten cesur ve bir o kadar da mükemmel bir vücuda sahip olmak gerekir bu tür mayoları giyebilmek için.

Deri mayolar; dramatik ve sıradışı görünümlü bu mayoları da giymek cesaret istiyor. Tabi sadece cesur olmak yetmiyor, mükemmel bir vücut da gerekiyor. Askılı ve bağcıklı modeller dikkat çekiyor.

Mayokiniler; geçen yıllar da olduğu gibi bu yaz da en çok sevilen kesimler arasında. Diğer yıllardan farklı olarak, örgüler ve ajur eklerle gün- cellenen bu modeller şık görünmeyi seven hanımları tercihi.

Bol güneşli ve eğlenceli bir yaz dileğimle…

Bir Cevap Yazın