DJ’in başarısı

Ünlü iletişimci Özgür Aras, on altı yıl önce trafik kazasında kaybettiği yakın arkadaşı şarkıcı Ajlan Büyükburç’un adını yaşatmak için Ajlan Records adında bir müzik şirketi kurdu. Müzik şirketinin ilk projesi ise Türkiye ve Avrupa da tarzı ve farklı sounduyla beğenileri üzerine toplayan Türkiye’nin en genç DJ Prdodüktörü Dj Oğuz Saraç’ın single albümü oldu.

On altı yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden Ajlan Büyükburçun adı, müzik dünyasında yaşamaya devam ediyor. Büyükburçun menajerliğini de yapan yakın arkadaşı Özgür Aras, Ajlanın adını kurduğu müzik şirketine verdi. Ajlan Records adıyla kurulan müzik şirketi, müzik dünyasının genç isimlerine destek verecek.

Ajlan Recordsun ilk projesi Türkiye ve Avrupa da tarzı ve yaptığı farklı sounduyla beğenileri üzerine toplayanTürkiyenin en genç DJ Prdodüktörü Dj Oğuz Saraç ın Evolution adını verdiği single albümü.

Single albümde yer alan Evolution parçası, Türkiye ile aynı anda tüm Avrupa ülkelerinde on altı farklı “compilation” da Dj Oğuz Saraç Mystrey adıyla aynı anda yayımlandı.

Dj Oğuz Saraçın projesine Ajlan Büyükburçun kardeşi Jeyan Büyükburç da destek verdi. Tiyatro ve dansın iç içe geçtiği şovuyla adından söz ettiren Jeyan Büyükburç albümde hem sesiyle hem de şarkı sözü yazarı olarak yer alıyor.

Müziğinin yurt dışında duyulmasından keyif aldığınıbelirten Dj Oğuz Saraç, önümüzdeki günlerde imza atacağı yeni şarkılarla adından daha çok söz ettirmeye hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın