KSK TV ve Yıl 1912, konuğum oldu…

KSK tarihini anlattık…
Yaşar Aksoy

Feruz Bozaslan, Mithat Kanarya, Dinçel Kale ziyaretime geldiler; Çeşme’deki evimde Karşıyaka Stadı özelinde ve KSK Tarihi genelinde bir güzel söyleşi yaptık.
Üçü de dinamik KSK’li, ufukları ileriye açık aydın, kültürlü, pırıl pırıl gençler… Feruz Bozaslan, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunu, ilaç sektöründe çalışan bir güzel insan (Tel: 0530.7769529)… Mithat Kanarya Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu bir sempatik ve mütevazi insan… Dinçel Kale, İsparta Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu, Kanal 35’te çalışan genç ve başarılı bir medya emekçisi…
Üçü birden KSK’li…
Tribünlerde tanışmışlar…
Sonra el ele vermişler, KSK Televizyonu’nu kurmak için adım adım ilerliyorlar…
KSK televizyonu adına benimle röportaj yaptılar… Bu röportaj yönettikleri KSK TV (Spor Takımı) ve Yıl 1912 (Multimedya – www.yıl 1912.org) gibi internet sitelerinde canlı olarak derhal yayınlandı, büyük ilgi çekti… Nice internet televizonu, başta Tribün Dergi olmak üzere bu söyleşiyi spor camiasına yaydılar.
Feruz başta olmak üzere bu genç arkadaşlar sonra canlı yayın söyleşimin bant çözümünü sağlayarak bana gönderdiler. Şimdi söz bende… Karşıyaka-Life okuyucuları için bu bant çözümü yayınlıyorum.

Bir Cevap Yazın