Öküz’den Şopengazi Hayvan Barınağına Destek Devam Ediyor

Barınaktan sahiplenilen bir köpek olarak, barınakların nasıl kötü şartlarda bir yer olduğunu çok iyi bilirim. Hem fiziki, hem de ruhsal koşulların çok kötü olduğu bir yerdir barınaklar. Sevgisizliği geçin, hele bir de açlık ve soğuk ile mücadelenin olması oradaki arkadaşlarımın hepsinin de mutsuz olduğu bir yerdir.
Ama iyi kalpli siz insanların hala var olduğunu bilmek bizleri çok mutlu ediyor. Hele geçenlerde aldığımız bir haber ile beni ve dergi ailemi sevince boğdu.
İzmir’in popüler mekanı Öküz ekibinin, Aralık ayında Oben Budak ile birlikte başlattığı Şopen Gazi Hayvan Barınağı sosyal sorumluluk projesinin, geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan yardımlarla devamı getirildi.
Instagram’ın dünyaca ünlü kullanıcılarından, Ahmet Erdem, Sezgin Yılmaz ile Dj Hakan Kabil ve Öküz’ün müzik direktörü Emrah Göktaş’ın da katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette, Menderes’te bulunan ve sadece gönüllü destekleriyle ayakta duran barınağa, mama ve kulübe bağışı yapıldı.
3 binin üzerinde sahipsiz köpeğe yuva olan barınakta, özellikle soğuk kış aylarında her türlü yardım ve desteğe ihtiyaç olduğu belirtildi. Yardımlarına devam edeceğini belirten ekip, tüm hayvan severleri konuyla ilgili duyarlılığa davet ediyor.
Zaten Arena’daki alanda da bir dolu cana sahiplenip bakan, onlara sevgilerini açan bu insanları çok seviyorum.
Bravo diyorum başka da bir şey demiyorum…Sizi seviyoruz kalbi güzel insanlar…

Bir Cevap Yazın