Özden Kaptanlar Eylül ayı burç tahminleri

Oğlak burcundaki Ay zorlu bir mücadeleye işaret ediyor. Ay başında vereceğimiz kararlardan sonra sabırlı davranmalıyız. Duraklamalar, gecikmeler söz konusu olabilir. Ay’ın önünde çok fazla açı olmaması motivasyon bulmakta zorlanabileceğimizi anlatmakta. Nelerden kaçınmalı ? Eldeki işlerin detayları ve ince tarafları ile ilgilenmeliyiz. Eğer belirli bir konuya yeteri kadar konsantre olabilirsek engelleri aşabiliriz. Bugünlerde iş hayatında dikkatli davranmak ve çatışmalar karşısında soğukkanlı hareket edebilmek çok önemli. Kötümserliğe kapılmadan gerçekçi bir bakış açısı geliştirmeliyiz.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Güneş’in Başak, Mars’ın Akrep burcuna ilerlediği bugünlerde düşüncelerinizi dikkat isteyen konulara verebilirsiniz. Ortaklaşa konular, finansal durumunuz ve ilişkiler bazı kriz ve mücadeleleri de beraberinde getiriyor. Düşüncelerinizde iddialı ve başarılısınız ancak bir yandan da iş ve detaylara, sorumluluklara bakmak gereği var. Bu dönemde sizi huzursuz kılan, sağlığınızı strese sokan koşullar olabilir. Aileden gelecek destekleri ve sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz keyifli zamanları iyi değerlendirmeye bakın.İşte daha dikkatli olun.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde Mars’ın karşıt burcunuza ilerlemesi ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik gibi konularda daha özenli olmanızı gerektirmekte. Enerjinizi daha iyi korumalı ve bazı karşıt durumlara dikkatle yaklaşmalısınız. İnatçılık, katılık yerine gelen öneri ve teklifleri daha iyi değerlendirmek gerek. Bu dönemde yaratıcı konularda, üzerinde çaba sarfettiğiniz işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak yönünde isteklisiniz. Aşkta ve duygusal alanda mutluluk getiren deneyimler var. Yakın çevrede değişiklikler, ziyaretler keyifli olabilir.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu yeni dönemde sizi çalışmaya ve mücadele etmeye yönelten pek çok konu olabilir. Akrep burcuna ilerleyen Mars, gerek iş gerekse hizmet içeren durumlara, yorucu, zaman alıcı hatta sizi bedenen zayıf düşerebilecek koşullara işaret ediyor. Kendinize daha iyi bakmalısınız. Yine bu dönemde ev ve ailenize yönelik adımlar ve işler içinde olabilirsiniz. Toprağa ait konular da gündeme gelebilir. Çok sayıda konuşma, hareket ve yazışma içerisinde olabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerle ilgili işler sizi oldukça meşgul edebilir.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Artık Akrep burcunda ilerleyen Mars, tutkulu olduğunuz konulara hareket ve dinamizm getirmekte. Sevdiğiniz şeylere odaklanabilir, yaratıcı alanda çok daha cesur olabilirsiniz. Ancak aşkta ve duygusal alanda aşırı tepkiler vermeye de hazırsınız. Bu dönemde duygularınızı ortaya koyma konusunda fazlasıyla etkileyici olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yakın çevrenizde çok hareketlilik ve zihinsel temas var. Düşünsel konular, uygulamaya yönelik eğitsel çalışmalar içerisinde olabilirsiniz. Zekanızı kullanarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde sizi daha kontrollü ve disiplinli olmaya iten durumlar var. Akrep burcunda ilerleyen Mars özellikle ev ve ailevi konularla ilgilenme gereği getirebilir. Gerek ruhsal gerekse dünyevi olaylar açısından kendi iç durumunuza odaklanmak durumundasınız. Evinize, babanıza ya da toprağa ait konularda sizi daha mücadeleci kılan koşullar olabilir. Ayrıca bugünlerde iş hayatınızla, kazançlarınızla daha çok ilgilenebilir, yeni gelir imkanları elde edebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirme yönünde şanslısınız. Çalışkanlık size yakışıyor.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Artık burcunuzda ilerleyen Güneş sayesinde kafanızı daha iyi toparlamaya ve kendinizle ilgilenmeye başladınız. Uzun zamandır sürüncemede kalan işlere yeniden odaklanabilirsiniz. Kişisel konular sizin çok daha ön planda geliyor ve kararlılık gösterebileceksiniz. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz, kardeşler, konuşmalar ve yazışmalar için daha fazla mücadele kaynağı olabilir. Konuşmalarınızda, zihinsel uğraşlarda düşüncelerinizi sakinleştirebilmeli ve aşırı sert ya da eleştirel olmamaya bakmalısınız. Gizliliği olan konularla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Geçtiğimiz haftalarda Mars burcunuzdayken yeni girişimler ve başlangıçlar içerisindeydiniz. Bu dönemde iş ve para durumunuza daha fazla ilgi göstermek durumundasınız. Özellikle ortaklı işler ve borç alacak işleri gündeminize daha sık gelebilir. Ayrıca bu dönemde tam olarak kestiremediğiniz konular, değişen şartlar, iş hayatında dikkatinizin dağılmasına neden olabilir. Yine de bu dönemde ev ve ailevi işlerde yapabileceğiniz çok şey var. Mesleki konularda kendinizi gösterebileceğiniz, işbirliği yapabileceğiniz imkanlar elde edebileceksiniz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Dikkat Mars’ın burcunuza ilerlemesi ile birlikte çok daha konsantre ve mücadeleci bir tavır içine girebilirsiniz. Her zamankinden daha kararlı ve güçlüsünüz. Böyle zamanlarda kişisel alanda yeni başlangıçlar yapabilir, kendi gündeminizi daha iyi belirleyebilirsiniz. Ancak sizi yoran koşullara da dikkat etmelisiniz. Özellikle önümüzdeki aylarda karşınıza çıkabilecek durumlar için hazırlıklı olmalısınız. Venüs ise aşkta ve arkadaşlıklarda canlı ve keyif veren zamanlara işaret ediyor. Bu dönemde gelecek beklentilerinizi canlı tutabilir, ümitli davranabilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde karşınıza çıkan durumlara karşı çok daha dikkatli ve kontrollü yaklaşmalısınız. Akrep burcuna ilerleyen Mars, bu dönemde elde olmayan nedenlerin, geçmişten kaynaklanan koşulların sıkıntılar getirebileceğini anlatıyor. Böyle zamanlarda gizli düşmanlıklar, yıpratıcı durumlar gündeme gelebilir. Risk içeren işlere, gizli konulara bulaşmamalısınız. Ayrıca bu dönemde işiniz ve profesyönel hayatınız açısından hareketli zamanlar var. Hedeflerinizi önemseyerek hareket ederseniz, çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Daha verimli ve başarılı olabileceğiniz günlerdesiniz. Başak burcundaki Güneş hayatınıza yeni konular, yeni kişiler ve çevreler getirmekte. Bu gelişmelerin işinizle, eğitiminizle yakında ilgisi olabilir. Ufuklarınızı genişletebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. İş hayatını ilgilendiren yolculuklar da mümkün. Ayrıca bu dönemde gelecek beklentileriniz yönünde daha gayretli ve kararlı hareket edebileceksiniz. Yeni olanaklar ve ortaklıklar üzerinde durabilirsiniz. Bu dönemde içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlıklar harekete geçirici olabilir.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünlerde daha çok enerji ve motivasyon içerisine giriyorsunuz. Akrep burcuna ilerleyen Mars özellikle profesyonel hayatınıza ve işe ait konulara mücadele ve kararlılık getirmekte. Bu alanda daha atılımcı olabilirsiniz ancak bazı karşıtlıklara ve düşmanlıklara da hazırlıklı olmalısınız. Bu dönemde Başak burcunda ilerleyen Güneş özellikle ortaklaşa konularda daha endişeli, huzur olabileceğinizi anlatmakta. Zihinsel açıdan gevşemeye bakmalısınız. Küçük kriz yaratan koşullar olsa da, mantığınızla endişeleri aşabilecek durumdasınız. Güçlüsünüz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta Mars’ın Akrep burcunda ilerlemesi sizi yaratıcı alanda daha güçlü, tutkulu ve yaratıcı kılmakta. Düşünce ve görüşlerinizi daha etkileyici biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yabancılarla ilgili işler, yolculuklar sayesinde hedeflerinize yakınlaşabilirsiniz. Şimdi karşıt burcunuz Başak’ta ilerleyen Güneş pek çok açıdan önemli kararlar verdiğinizi ve son ayların ardından önemli bir muhasebe yaptığınızı anlatmakta. Bu dönemde gelecek planlar üzerinde yeniden durmak gerekebilir. Aşkta, arkadaşlıklarda mutluluk veren deneyimler var.

Bir Cevap Yazın