Allways Yapı, Çiğli’den Sonra Çok Yakında Mavişehir’de!

Ci Group, uzun yıllardır farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri gayrimenkul sektörüne Allways Yapı markası ile taşıdı. Allways Yapı her detayına büyük özen gösterilen Allways Çiğli projesini İzmir’in özellikle son dönemde yeni yatırım bölgesi olan kuzey aksında, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinin hemen yanında inşa etti. 8 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan proje, lokasyon olarak 2. Ana Jet Üssü, Çiğli Organize Sanayi Bölgesi ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesine yakın konumu ile önemli bir noktada yer alıyor. Allways Çiğli projesi büyük analizlerle başlayıp doğru hamlelerle ilerledi. 147 daireden oluşan projede; 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin yanı sıra 9 ticari üniteden oluşan çarşı alanı bulunuyor. Ayrıca projede site sakinlerinin ücretsiz yararlandığı kapalı havuz, spor ve fitness salonu, çalışma ve konuk odası gibi pek çok hizmet mevcut.
Ci Group konut projelerinde çarşı konseptini Bornova’da, Yaşar Üniversitesine yürüme mesafesinde yer alan Park 414 markası ile deneyimledi. İzmirlilerin istek ve ihtiyaçlarına göre buluşma, eğlenme, yemek yeme, açık havada keyifli vakit geçirme noktası olarak projelendirilip hayata geçirilen Park 414, İzmir’in en gözde noktalarından biri haline geldi. 2019’da yine ulusal ve uluslararası birçok markanın yer alacağı Park Allways hayata geçecek. Allways Yapı, konut projelerine dahil ettiği çarşı konseptiyle yakaladığı başarıyı şimdi Allways Mavişehir projesine dahil edeceği çarşı alanı ile devam ettirmeyi planlıyor.
İstanbul – İzmir otoyol projesi ve Ankara’ya uzanan hızlı tren projesi gibi büyük gelişmeler İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren büyük grup şirketlerinin merkezlerini İzmir’e taşımalarına neden oldu. Böylece İzmir nitelikli beyin göçünü çeken bir kent haline geldi.
Bu gelişmelerden dolayı gelecek projeler için de yatırım bölgesi olarak İzmir’i seçen Allways Yapı gelişmiş ve hızla gelişmekte olan farklı noktalara yaptığı arsa yatırımları ile ilgili çalışmalara başladı.
Allways Yapı bu yıl Mavişehir ve Bayraklı’da lüks ve konforun tüm hatlarına yansıdığı iki yeni projeye start verecek. Yatırım değerleri yüksek ve merkezi lokasyona sahip projelerde yine çarşı alanları ile yaşam, eğlence, alışveriş ve spor deneyimlerini bir arada sunulacak.

 

Karşıyaka’nın En Güzel Bölgesinde, Merkezi Bir Hayat ‘Allways Mavişehir’de!

Yeşil ile mavinin iç içe olduğu, yüksek standartlarda sosyal yaşam olanaklarına sahip huzurlu bir yaşam alanı Mavişehir’in en gözde bölgesinde Allways Yapı güvencesinde Haziran ayında yükselmeye başlıyor.
Projenin en dikkat çekici özelliği sahip olduğu merkezi lokasyonu. Alışveriş merkezlerine, Mavişehir sahil şeridine, özel okullara ve toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde olan Allways Mavişehir projesinin çevreyoluna yakın konumu İzmir’in merkezi noktalarına ulaşımı da kolaylaştırıyor. Üst düzeyde malzeme ve yapı kalitesine sahip Allways Mavişehir lüksü ve konforu bir arada sunan geniş balkonlu, teraslı, dubleks ve standart daire alternatifleri ile herkese hayalindeki yaşam alanları sunuyor.
Allways Mavişehir projesinde ev sahibi olanlar sadece bir daire sahibi değil aynı zamanda farklı hobilerle ilgilenebilecekleri, sportif aktivitelere katılabilecekleri, aileleri, dostları ile keyifli vakit geçirecekleri spor merkezleri, hobi alanları, kafeler ve restoranlar ile hem yaşam hem eğlence ile iç içe geçen karma bir yaşam sahibi oluyor.

Bir Cevap Yazın