İlginç şeyler

1- Yastık Kafalar

Sizi aldatan, üzen ve sevdiğinize pişman eden eski erkek arkadaşınızdan sinirinizi çıkartmanın yolu Yastık Kafalardan geçer. Şöyle bir düşünün şu anda yanınızda kim olsun isterdiniz? Cevabınız hazırsa o kişinin fotoğrafını gönderin yeter. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız Yastık Kafalar üzerine ister bir ünlünün, ister evcil hayvanınızın isterseniz de çok sevdiğiniz aile bireylerinin fotoğraflarını bastırabilirsiniz.

2- Maymun Oje Kurutucu

“Bir kadının en savunmasız olduğu anlardan biri oje sürdükten sonraki ilk 10 dakikadır” derler ya işte o çok doğru bir tespittir. Çünkü oje bozulmasın diye sürdükten sonra dakikalarca hiçbir şey yapmadan beklemek gerekmektedir… Monkey Nail Dryer ise bayanların bu sorununa sevimli bir şekilde çözüm oluyor. Nasıl mı? Maymun Oje Kurutucu üfleye üfleye ojelerinizi yaklaşık olarak 1 dakika içinde kurutuyor hem de hiç şikayet etmeden.

3- Fermuar Kulaklık

Giysilerimizden alışık olduğumuz fermuarlar artık Zip Headphones ile kulaklıklarınızda. Fermuar Kulaklığı ister açık kullanın, ister kapalı, isterseniz de müzik dinlerken fermuarı açıp kapayıp müziğe ritm tutun. Zip Headphones özel tasarımı sayesinde birbirine dolaşmayacaktır.

4- Yastık Arkadaşım

Sevgililer gününde koluna girecek bir sevgilisi olmayanlar Müjde! Artık her istediğinizde sarılabileceğiniz, uyurken bile yanınızdan ayırmayacağınız çok özel bir arkadaşınız var! Boyfriend Pillow yumuşacık elyaf dolgusu ile gönderilecek olup yalnız günlerinizde size kol kanat gerecek çok özel bir üründür.

5- Kulak Iphone Kılıfı

Görüp görebileceğiniz en ilginç iphone kılıfı karşınızda! Kulak iphone kılıfı ile her telefonla konuştuğunuzda dev kulağınızı tutuyor görünümüzle herkesi şok edin. Ear Shaped iphone Case hem iphone nuzu çiziklere karşı koruyacak hem de size en ilginç iphone kullanıcısı yapacak!

6- Bateri Kalem

Ofiste ya da derste bir anda eline kalemleri alıp sanki sadece masalara ya da kahve makinesine değil de milyonlara müzik gösterisi yapıyormuş gibi davranan insanları bilirsiniz. İşte artık onların bu hayallerini gerçekleştirmelerini sağlayacak mükemmel kalemleri olacak!

7- Çivi Şeklinde Atıştırma Kürdanları

Arkadaşlarınızı davet ettiniz ve onları gerçekten şaşırtacak bir sofra hazırlamak istiyorsunuz. Çivi Şeklinde Atıştırma Kürdanları her göreni bırakın şaşırtmak ufak çapta bir şoka sokmak garantili. Leziz atıştırmalıklarınızın üzerine saplanmış çiviler, korkunç değil mi? Arkadaşlarınız ortalıkta yaramaz bir ufaklık olduğunu düşünüp yüzünüzdeki hayal kırıklığını görmek için size döndüklerinde görecekleri tek şey gülümsemeniz olacak.

8- Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici

İşe giderken, eve dönerken trafikte çok fazla mı zaman geçiriyorsunuz? Yolda canınız sıkılıyor ama yapacak bir şey bulamıyor musunuz? Üzülmeyin artık Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici var. Telefonunuzu direksiyonunuza Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici ile sabitleyin daha sonra ister müzik açın, ister oyun.
Eğer gününüzün çoğunu arabada sokak sokak gezerek geçiriyorsanız da Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici çok işinize yarayacaktır. Navigasyon veya yol durumu uygulamalarına kolayca ulaşabilir akıllı telefonunuzla entegre akıllı bir direksiyona sahip olabilirsiniz.

9- Sakız Laptop Ayakları

İsterseniz katlayıp koyacağınız kağıt parçaları ile de laptopunuzu yükseltebilirisiniz ama iStuck Laptop Feet varken buna hiç gerek yok. Sakız Laptop Ayakları dişinize de bakar laptopunuza da. Çiğnenmiş sakız görünümündeki iStuck Laptop Feet iki adet silikondan yapılma ayak. Bu ayakları isterseniz klavyenizin altına isterseniz laptopunuzun altına yerleştirin ve bugüne kadar gürünce iğrendiğiniz sakızların nasıl işe yaradığını görün..

10- Muz ve Mısır Saklama Kapları

İkisini bir arada sunulan Muz ve Mısır Saklama Kapları ara öğün olarak tüketeceğiniz, çocuğunuzun beslenme çantasına koyacağınız muz ve mısırın ezilmeden büzülmeden sofranıza kadar erişmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın