My Nova Estetica, klasik güzellik merkezi anlayışını değiştirmeye kararlı

My Nova Estetica yerli ve yabancı hastalarının her türlü kusursuzlaşma yolcuğunda verdiği hizmetlerle klasik güzellik merkezi anlayışını değiştirmeye kararlı bir kurum. Öncelikle Estetik uygulamalar ve plastik cerrahi konularında verdiği danışmanlık hizmetleri ve hasta takipleri ile yanlış uygulamaların önüne geçmeyi amaçlıyor. Bu hizmetlerinin yanı sıra bir estetik merkezinde bulunması gereken en yeni teknolojileri de bünyesinde barındıran My Nova Estetica’da kullanılan cihaz ve ürünler tamam ile Avrupa üretimi olup AB standartları onaylıdır.

Son zamanlarda haberlerde görmüş olduğunuz en yeni teknoloji ile İspanyadan gelen ve dört ayrı zayıflama cihazının özelliklerini barındıran Zayıflama Robotu ve cilt bakımında çığır açan Aqua Peel gibi cihazların da bulunduğu bu yeni mekanda, muhteşem dekoru ile kadın ve erkek hastalara hizmet verecektir. Saç ekiminden, zayıflama operasyonlarına, yüz germe estetiğinden botoksa, kalıcı makyajdan lazer epilasyona kadar geniş bir yelpazede aradığınız tüm soruların cevap ve çözümlerini burada bulabilirsiniz.
My Nova Estetica da Koordinatör ve aynı zamanda kurucu üye olan Hande Deralla, uzun yıllar İzmir’de çeşitli hastanelerde yöneticilik yapmış, yine burada da hasta ve doktorlar konusunda danışmanlık yapmaktadır. Kendinizi evinizde ve güvende hissedebileceğiniz Medikal estetik konusunda bilgilendirileceğiniz ve cildinizi ve kendinizi şımartacağınız bir mekan arıyorsanız, My Nova Estetica’da doğru adrestesiniz.

İspanya dan ithal edilen D-finitive Evo isimli Zayıflama robotu, 3 adet vakumlu rotasyon başlığı ile vücutta birikmiş olan yağı o bölgeden ayırıp sıcak ve soğuk lipoliz ile şoklayarak lenf kanallarına gönderiyor, yağlar lenf kanallarından ter ve idrar yoluyla vücuttan atılıyor. Robotun yağları yakarak ortaya çıkardığı proteini ise sadece 7 gün boyunca sabahları 15 dakika yapılan sporla kasa dönüştürmeniz mümkün. Parçalanan yağları eriten robot, son olarak üç adet radyofrekans başlığı ile bölgeyi sıkılaştırıyor.
Üç özelliği aynı anda kullanabildiğimiz ilk cihaz olma özelliği taşıyor. Bu nedenle tek seansta yağlar başarılı bir şekilde parçalanıyor. Normalde bu işlemler ayrı ayrı cihazlarda yapılıyordu. Yüzde de kullanılabilen robot, sarkmış cildi toparlama ve kırışıklıkları gidermede, göz çevresindeki şişlik ve morlukları da yok etmeye yardımcı oluyor.

Aqua Ex 3 Hydra Dermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrasyon teknolojisi.
Her cilt tipine uygun Aqua Peeling kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almakta.
Cilt tipine ve ihtiyaç olan cilt bakımına göre farklı solüsyonların kullanıldığı cilt bakımı uygulama süresi ortalama olarak 20 – 40 dakika kadar sürmektedir. Cilt bakımı sürecinde Aqua Peeling cihazı ile farklı işlevleri bulunan çeşitli solüsyonlar, bir taraftan basınçlı olarak cilde püskürtülürken diğer taraftan da emilmesi sonucu gerçekleştirilen bilinen en iyi cilt bakımı sistemidir.

My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve My Nova Estetica güven ve uzmanlığın en yeni teknolojilerle buluştuğu İzmir’de ki en yeni adres 

Adres: İmbatlı Mah. 6076 Sokak No:12/E Yeni Girne Karşıyaka / İZMİR
Web: www.mynova.org
Tel: +90 (232) 366 66 06
E-Mail: info@mynova.org

Bir Cevap Yazın