MY NOVA AİLESİ, MEDİKAL ESTETİK ÇÖZÜMLERİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

My Nova Ağız ve Sağlığı Polikliniği son yıllarda yaptığı atılımlar ve bünyesinde sunduğu teknik yenilikleri takip azmi ile İzmir’de Diş Polikliniği tanımını değiştirmiştir. Her daim güler yüzlü, profesyonel personeli, 5 ayrı ünite de hastaların her türlü spesifik ihtiyaçlarına cevap verebilen başta Dt. Eda Çeşit ve Dt. Ömer Saraç olmak üzere en yeni implant tekniklerinden, ortodonti, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, gömülü diş çekimi, konvensiyonel her türlü tedavi de dahil olmak üzere, konularında uzman profesyonel diş hekimleriyle mutlak hasta memnuniyetini hedefliyor.

My Nova Ağız ve Sağlığı Polikliniği’nden içeri girer girmez en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu 3 katlı polikliniğin farklılığını hemen hissediyorsunuz. Diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkez olan My Nova Dental, ücretsiz danışma muayeneleri ile bünyesinde bulunan panoramik röntgen ile hastalara anında sorun ve tedaviler hakkında bilgi verebiliyor ve müdahalelerini gerçekleştiriyor.

Özellikle Implant konusunda en yeni teknikler uygulayarak 15 dakika gibi kısa bir sürede İmplant tedavisinin uygulanmasını ve ödem, ağrı gibi şikayetlerin minimalize edilmesini sağlıyor. Diş sıkmasından çürüklere, çocuk ortodontisinden gülüş estetiğine kadar her konuda uzmanlıkları bulunan bu profesyonel ekip İzmir merkezli olmak üzere Türkiye ve yurtdışından gelen hastaların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

MY NOVA AİLESİ, MEDİCAL ESTETİK DANIŞMANLIĞI OLAN MY NOVA ESTETİCA İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR…

Diş sıkma problemlerinde en geçerli çözüm olan ve çene kaslarına uygulanan botoks işlemi konusunda plastik cerrahlarla el ele çalışan My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, gelen yoğun talepler doğrultusunda Medikal Estetik konularında danışmanlık sunacak aynı zamanda da bir güzellik merkezinde bulabileceğiniz tüm hizmetleri de bünyesinde barındıracaktır.

Son zamanlarda haberlerde görmüş olduğunuz en yeni teknoloji ile İspanyadan gelen ve dört ayrı zayıflama cihazının özelliklerini barındıran Zayıflama Robotu ve cilt bakımında çığır açan Aqua Peel gibi cihazların da bulunduğu bu yeni mekanda, muhteşem dekoru ile kadın ve erkek hastalara hizmet verecektir.


Saç ekiminden, zayıflama operasyonlarına, yüz germe estetiğinden botoksa, kalıcı makyajdan lazer epilasyona kadar geniş bir yelpazede aradığınız tüm soruların cevap ve çözümlerini burada bulabilirsiniz.


My Nova Estetica da Koordinatör ve aynı zamanda kurucu üye olan Hande Deralla, uzun yıllar İzmir’de çeşitli hastanelerde yöneticilik yapmış, yine burada da hasta ve doktorlar konusunda danışmanlık yapmaktadır. Kendinizi evinizde ve güvende hissedebileceğiniz Medikal estetik konusunda bilgilendirileceğiniz ve cildinizi ve kendinizi şımartacağınız bir mekan arıyorsanız, My Nova Estetica’da doğru adrestesiniz.

 

Bir Cevap Yazın