İlginç Şeyler

Karşıyaka LIFE Dergisi’nin en sevilen bölümlerinden biri olan İlginç Şeyler’de dünyanın en enteresan eşyalarını bir araya getiriyoruz.

1- Projeksiyonlu Gece Lambası

Star Master ile tüm galaksi odanızda parıldayacak. Projeksiyonlu Gece Lambasından yayılan binlerce yıldız sürekli renk değiştirerek büyüleyici atmosferler oluşturacak.

2- Nostaljik Lezzetler Hediye Sepeti

Çocukluğunuzun ya da ilk gençliğinizin unutulmaz lezzetlerini özlüyor musunuz? Artık süpermarket ve alışveriş merkezlerinde bulamadığınız lezzetleri Nostaljik Lezzetler Hediye Sepeti’nde buluştu.

3- Saklama Hazneli Merdane

Ev işlerinde master degree yapmış biricik annenize özel Saklama Hazneli Merdane. İçerisinde 9 adet kalıp bulunan Saklama Hazneli Merdane hem çok renkli hem de çok marifetli.

4- Öz Çekim Aksesuarları

İster bir düğün de olun, ister doğum gününde kendinizi süper kahraman gibi göstermek isterseniz Selfie Kits sizlerle. Öz Çekim Aksesuarları süper kahraman ve eşek şakaları olmak üzere 2 farklı çeşide sahip.

5- Sebze USB Çoklayıcı

Aynı anda birden fazla iş yapmaya alışık bayanlardan ilham alan Vegetable USB Hub karşınızda. Sebze USB Çoklayıcı ile artık hem ilgi çekici bir aksesuara hem de aynı anda 4 adet USB girişine sahip olabileceksiniz.

6- Ultrason HDF Çerçeve

Bu anneler gününde henüz anne olamamış ama olmasına sayılı günler kalan annelerimize özel Ultrason HDF Çerçeve. Üzerine bebeğin ultrason fotoğrafı yerleştirilecek olan Ultrason HDF Çerçeve özel mesajınız ile de çok özel bir hediye haline gelecek.

7- Tavırlı Çıkartmalar

Evde soğuk soğuk size bakan, hatta işiniz bittiğinde bir kenara fırlattığınız objeler artık neşeli veya kızgın, gülümseyen yada korkak, endişeli veya bıyıklı bir hal alacak. Tavırlı Çıkartmalar ile eviniz yeni dostlar kazanacak.

8- Tavşan Tükenmez Kalem

Sıradan kalemleri bir kenara bırakın, artık yazı yazmak çok daha eğlenceli ve renkli. Tavşan Tükenmez Kalem sıra dışı formu ve farklı renk seçenekleri ile tükenmez kalem konusunda yeni bir çığır açıyor.

9- Tasarım Telefonlar

Tasarım Telefonlar Londra telefon Kulübesi, motosiklet, tramvay ve kitap olmak üzere 4 farklı modele sahiptir. Seçmiş olduğunuz modelde telefon görenleri büyülemek üzere tekli olarak gönderilmektedir.

10- Tabanca Şemsiye

Tabanca Şemsiye, hem tabanca hem şemsiye… Dersek biraz fazla olabilir. Gerçekte şemsiye ama aynı zamanda imitasyon bir tabanca…

Bir Cevap Yazın