Jeyan Gedik: Çarpıcı Önerilerle Yaza Selam…

JEYAN GEDİK FOTO Jeyan GEDİK

Saçlarda örgü stilleri:
Yaz sezonunda, yazın favorisi örgülerin yepyeni çeşit ve varyasyonlarıyla tanışacağız.
Valentino defilelerinde gördüğümüz romantik örgülerden, Dior şovunda dikkat çeken balerin topuzundaki örgü detayları yeni nesil saçlarda en önde gelen trendlerden biri.
Bazen, moda şovlarında çılgın ve tuhaf örgülerle karşılaşsak da, genel olarak bakıldığında en şık görünen saç stilleri arasında devrim etkisi yaratmakta.

Islak saçlar:
Birkaç sezondur ağırlığını sürdüren ıslak saç trendi, Givenchy, Alexander McQueen şovlarında sudan çıkmış bir görünümle karşımıza çıktı.

Retro etkisi:
Her sezon ufak dokunuşlarla kendini gösteren retro etkisinin, bu kez, havalı bir giriş yaptığını görüyoruz.

Karakteristik ve güçlü gözler:
Bu sezonda makyajda güzellik, gözler üzerinde toplanıyor. Louis Vuitton şovundaki fütüristtik kuğular, Maxmara şovundaki renkli fırça darbeleri, Victoria Beckham şovundaki mavi şeritler, moda trendlerinde kendini gösterdi. En göze çarpan makyaj stili ise Donetella Versace’nin Versusu Versace şovunda gördüğümüz, geniş hacimli yeşil göz makyajı oldu.

Fırfırlar:
Geçtiğimiz birkaç sezondur son derece revaçta olan fırfırlar, Cloe, Loewe, Alexander McQueen defilelerinde de gördüğümüz üzere üstünlüğünü bu sezon da sürdürmeye devam edecek görünüyor.

Pembeler:
Pudra pembeden fuşyaya kadar her türlü pembe fazlasıyla ön planda.

Pijama ve Gecelik modası:
Burberry, Lanvin ve Vionnet, gecelikleri ve pijamaları sokak modasına uyarlamaya devam ediyor. Yaz için ideal rahatlıkta ve serinlikte bu trend, tercihlerinizden biri olabilir.

Punk ve Çiçekler:
Sert duruşlu punk havası çiçek desenleriyle yumuşayıp sezon trendleri arasına giriyor. Çiçek desenli kıyafetlerinizi, kısacık, jöleyle yapıştırılmış ıslak görünümlü saçlar, ve yazlık botlarınızla bütünleyip fazlasıyla tarz görünmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın