6 Adımda festivallerin en havalısı olun!

Açık hava etkinliklerinin arttığı bu yaz günlerinin başında bu etkinliklere nasıl hazırlanacağınızı biliyor musunuz? Okul mezuniyet törenleri, üniversite festivallerinde modayı 6 adımda takip etmeye ne dersiniz?

Gözaltı Makyajı

Yazın yepyeni trendi ise gözaltı makyajı. Gözaltına sürülen eyeliner veya simli farlar ile cesaret yaratıcılığa dönüşüyor.

Graffiti dudaklar

Festivaller günlük hayatta uygulamaya cesaret edilemeyen makyaj ve güzellik trendleri için en uygun alan. Cesur dudak ve yüz graffitileri ile yüzünüzü sanat eserine çevirebilirsiniz. Bu yaz festivallerde dudaklar renklerle canlanıyor, desenlerle özgürleşiyor.

Rose Gold Saçlar

2017’in en gözde saç rengi rose gold. Festivaller ise bu ısıl ısıl rengi denemek için en doğru fırsat. Blonde (sarısın) ve orange (turuncu) kelimelerinden oluşan blorange, yaz boyunca popülerliğini koruyacak.

Saçlarda Örgü Şıklığı

Game of Throne’un ikonik karakteri Daenerys Targaryen’den ilhamını alan saç örgüleri bu yaz oldukça popüler. ÇeSitli modellerle bir araya getirebileceginiz örgüler ile festivallere özgür bir ruh getirin.

Tırnak Piercing’i

Festival trendlerinin son havalı adımı tırnak piercing’i. Yüzün ve vücudun çesitli yerlerini süsleyen piercing’ler bu yaz tırnaklara misafir oluyor. Tırnak piercing’i farklı renk ve desenlerle renklenen tırnaklara üç boyutlu hareket katıyor.

Parlak Dudaklar

Bu yaz kıyafetler ve aksesuarlar gibi makyaj trendleri de ısıl ısıl parlıyor. Özellikle dudaklara uygulanan simli makyaj malzemeleri oldukça ilgi çekiyor. Parıltılı rujlar festivallerin hem gecesini hem de gündüzünü aydınlatıyor.

 

Bir Cevap Yazın