Karşıyaka’da Gastronomizmir Festival

Yeme ve içmeye dair bir çok etkinliğin yer alacağı MaviBahçe Gastronomizmir Yemek ve Gurme Festivalinin, 13-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşeceği bildirildi.

Gurme Lezzetler, sokak lezzetleri, söyleşiler, workshoplar, yarışmalar, atölyeler, konserler gibi bir çok aktiviteninyer alacağı MaviBahçe Gastronomizmir Yemek ve Gurme Festivali için geri sayım başladı. 13-17 Mayıs tarihlerinde İzmir’in yeni yaşam merkezi MaviBahçe’de düzenlenecek festivalde, yemek tutkunlarını bir araya gelerek özel ve sürpriz menüler hazırlanacak.

Garo Mafyan Konseri

Zengin bir programa sahip festivalde, İzmir kumrusu ve boyozu üzerine söyleşiler yapılacak. “Evin Ustaları Yetişiyor” isimli yemek yarışmasında birbirinden güzel lezzetler birbiriyle yarışacağı ifade edilirken, program kapsamında İzmir ve Türkiye’nin önemli restoranlarında görevli şeflerden yemek sunumlar gerçekleştirecek. Festivalin ilk günü saat 20.00 gerçekleşecek Turbulence Orkestrası Garo Mafyan Konseri de etkinliğe renk katacak. Ünlü gurme ve şeflerin, tv programcıları ve yazarların da yer alacağı etkinlik 17 Mayıs günü sona erecek.

Kaynak

Bir Cevap Yazın