Sezonun en çarpıcı trendleri

JEYAN GEDİK FOTO Jeyan GEDİK

Havaların, yavaş yavaş serinlemeye başlayıp, sonbaharın kendisini hissettirdiği bu sezonda, öne çıkan trendlere bir göz atalım.

İç içe giyilen gömlek ve trikolarla ,yazın, oldukça açılan omuzlar, artık kapanıyor.Biliyorsunuz, bu yaz straples ya da düşük omuzlu modeller oldukça ilgi gördü.O kadar çok giyildi ki, sonbaharın gelmesine ayrı bir sevindik.

Bu sonbaharda mutlaka bir trençkot edinin.Canlı renklerde ,farklı kumaşlarda,genişleyen kesimleriyle yeni tarz trençkotlarla değişiklik yaratabilirsiniz.

Alternatif spor kıyafetler.Geçtiğimiz yaz sınıf atlayan spor giyim,hiç beklenmedik bir şekilde çok farklı parçalarla kombine ediliyor.Değişiklik isteyenler için ideal bir trend.

Tüm zamanların değişmez trendi leopar desenli giysiler.Spor,abiye,triko,manto,kaban,her türlü giysi de hakimiyeti ele alıyor.

Uzunca bir aradan sonra tek omuzlu elbiseler yeniden görülmeye başlanacak.Yani 80 lerin etkisi hala devam ediyor.

Parlak ,pullu, payetli,simli, gece elbiseleri.Geçen sezonun devamı olarak karşımızda.Fakat modeller vücuda yapışmıyor. Hafif bol ,vücut hatları belirgin değil.

İmitasyon deri. Rugan,lateks ve vinyil kumaşlarla dikilen ceket,kaban,pantolon ve elbiseler,etekler çok moda.Parlak görüntüleriye suni bir görünüm verseler de yeni trendler arasında bulunuyor.

Kadife bu sezonun en favori materyali.Canlı tonlarda,modern kesimlerde kullanılmış kadife elbiseler,hak ettiği yeri bulacak.Sonbahar ve kış da aksesuarlarında da sıkça göreceğimiz bir kumaş.

Leylak rengi.Yazın başından itibaren, yükselişe geçen lila renk, sonbahar, kış sezonunda zirveye yerleşiyor.

Şişme mont ve kabanlar.Genişleyen kalıpları ve artan yumuşaklığı ile kendimizi oldukça konforlu ve rahat hissettiren bu tarz montlar,hafiflikleriyle de tercih edilecek, dış giyim seçenekleri arasında.

Nice 8 yıllara…Doğum günün kutlu olsun Karşıyaka Life.

Sevgilerimle.

Bir Cevap Yazın