Farklı Görünmek isteyen Gelinler için Alternatif Gelinlik Modelleri

JEYAN GEDİK FOTO

Jeyan GEDİK

Tüyler, 3D çiçek motifleri ve alışılmışın dışında yaka detayları, bu yaz, gelinlerin favorisi olacak.
2016 yazının favori gelinlik tasarımcıları, geleneksel gelinlik kalıplarını kırarak, yeni stillere öncülük yapacak gelinlikler tasarladılar. Bunun yanı sıra, klasik, romantik, standart gelinlik modellerini de görmek mümkün.
Yeni ayrıntılar, bedenlere eklenen katmanlar ve önlük boyutu eklenerek yapılan kesimlerle de kendini gösteriyor. Her zaman çekici gelen çiçekler ve dantel aplikler, boyut kazanıyor. Çiçekler tomurcuklanarak daha doğal hale getirilip, aplikler yapılıyor. Böylece klasik gelinlikler daha pop hale gelerek güncelleniyor.

_1
Tasarımcılar, sihirli göz yanılsamaları ile gelinlikleri daha da muhteşem hale getiriyorlar. Bazı gelinlikler, ciddi anlamda iddialı ve feminen görünüyorlar.
Büstiyer kısmında kullanılan anahtar deliği şeklinde açıklıklar veya dikey yarıklar modellere daha şık bir hava kazandırıyor.
Ekstra hareket olanağı tanıyan ve genel anlamda akıcı görünen gelinlikler oluşturmak için yumuşak detaylara yönelen tasarımcıların ortak noktası haline geldi.

_2
Katlı, dalgalı organze ve tül etekler koleksiyonlarda yerini aldı. Beatrice gümüş işlemeli, duman rengi ipek organze kullanılmış gelinlikler diğerlerinden farklı görünmek isteyen gelinler için ideal seçim.
Omuzları açıkta bırakan kalıplar uzun kollar ya da kolsuz olarak straples gelinliklerin yerini alıyor.

 

Bir Cevap Yazın