Karşıyakalı Simay, FENOMEN’de Oylarınızı Bekliyor!

1TV8 ekranlarında geçtiğimiz Nisan ayında başlayan ve kısa sürede ismi gibi “fenomen” haline gelen yarışma programı FENOMEN’de Karşıyakalı bir isim olan Simay Tokatlı yarışıyor.

Hafta içi her gün saat: 16.15’te ekranlara gelen ve 7 kız yarışmacı 7 erkek yarışmacının Türkiye’de fenomen olma mücadelesi verdiği yarışmaya Karşıyaka’dan katılan Simay Tokatlı’ya tüm Karşıyaka’nın destek olacağına inanıyoruz.
Karşıyakamızın kızı olan Fenomen Simay, yarışmayı kazandığında Türkiye’nin Fenomeni olacak ve bir anlamda Karşıyaka’yı temsil edecektir. 

2Birbirinden farklı bayan ve erkek yarışmacılar, stratejilerini konuşturarak yarışmadan birinci ayrılmak için mücadele ettiği Fenomen Yarışma Programında Karşıyakalı Simay için oy kullanmak isteyenler www.fenomenkim.com  web sitesine tıklamaları yeterli… Simay’ın sosyal medya hesabı bilgilerine ise, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haydi Karşıyaka!
Karşıyakalı Simay’a destek verelim!

SİMAY TOKATLI KİMDİR?

323 yaşında… İzmir’de üniversite öğrencisi…

Çocukluktan beri en büyük hayali, Türkiye’nin en ünlü moda ikonu olmakmış. Bu yüzden üniversitede moda ve tekstil bölümüne girmiş…

Simay, benim için her şeyin başında ailem gelir, aileme ve dostlarıma haddinden fazla düşkünüm” diyor.

Çocukluğunu çok güzel yaşadığını söyleyen Simay, arkadaş grubunun içinde en çok sevilen ve sözü geçen kişi olmuş…

Lise eğitimini tamamladıktan sonra, İngilizcesi’ni geliştirmek için 1 yıl kadar İngiltere’de, ardından 3 ay kadar da Los Angelas’da yaşamış…

Üniversite eğitimi için İzmir’e geri dönen Simay, iyi derecede İngilizce ve orta seviyede İtalyanca biliyor.

En belirgin özelliğini ikna kabiliyeti olarak tanımlıyor, hırslı bir yapıya sahip Simay, amacına ulaşmak için yapamayacağı bir şey olmadığını iddia ediyor!

İşte Simay’ın hayata bakışını özetleyen sözleri:

Yeni tanıştığım insanlara 100 puan vererek başlarım, bu puanlar karşımdaki kişiyi tanıdıkça artar ya da azalır…

Yalanı, sinsiliği bile kaldırabilirmiş, ama salak yerine konmaya kalkılırsa her şey bitermiş…

 

Bir Cevap Yazın