İlginç Şeyler

Karşıyaka LIFE Dergisi’nin en sevilen bölümlerinden biri olan İlginç Şeyler’de dünyanın en enteresan eşyalarını bir araya getiriyoruz.

1- Zippo Benziniyle Çalışan Metal Kibrit

1

Kibritim bitmiş derdine son verecek muhteşem ürün Zippo Benziniyle Çalışan Metal Kibrit! Zippo benziniyle yanan kibrit normal kibritlere göre daha uzun ömürlü ve kullanımı daha kolay!
Biten, rüzgarda sönen kibritlerle uğraşmaya son! Zippo benziniyle çalışan kibrit uzun ömrü ve sönmeyen yapısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. 2 binden fazla kullanım imkanı sunan kibrit ufak boyutu sayesinde de yanınızda rahat taşıma imkanı sunuyor.

2- Solar Garden Lamp Güneş Enerjili Bahçe Lambası

2

Karanlıkta bahçenizi gün ışığındaki kadar net görmenizi sağlayacak Solar Lamba! Bahçe aydınlatmanızda kullanmak için lamba arıyorsanız güneş enerjisiyle çalışan bu lambaya bayılacaksınız. Mızraklı sapı sayesinde toprağa sabitleyeceğiniz lamba dekoratif olarak da mükemmel bir görünüm oluşturacaktır. Işık kırıcı ve dağıtıcı yapısı sayesinde diğer lambalara göre daha fazla aydınlatma sağlamaktadır.

3- Nostaljik Mısır Patlatma Makinesi

3a

Teknolojiyle birlikte sinema salonlarını artık evimize taşıyabiliyoruz. Ancak o eski popcorn makinelerinde yapılan patlamış mısırın tadını hiçbir yer bulamıyoruz. Sizleri eski günlere götürecek ve o eşsiz lezzeti evinize getirecek. İster film izlerken, isterseniz arkadaşlarınızla sohbet ederken mısır patlatın keyfinize keyif katın, sevdikleriniz patlamış mısırınızdan vazgeçemeyecek.

4- Otomatik Meyve Soyacağı Starfrit Rotato Express

4a

Siz mutfakta başka işlerle uğraşırken Rotato Express sebze ve meyvelerinizi soysun. Otomatik Meyve Soyacağı Starfrit Rotato Express tek düğme ile tüm meyve ve sebzelerinizi hızlı bir şekilde soyacak. Hem elektrikli hem de pilli olarak kullanabileceğiniz meyve soyacağı size oldukça fazla zaman kazandıracaktır.Büyük kolaylık sağlayacak soyacak meyve ve sebzelerinizi soyarken siz de başka işlerinizle uğraşabilirsiniz.

5- Çilek Sapı Ayıklayıcı

5a

Leziz reçel ve pastalarınızda kullanacağınız çilekleri temizlemek artık çok kolay! Çilek saplarını temizlemek biraz zahmetli bir iştir.Reçel, komposto ya da pasta süslemesinde kullanacağınız çileklerinizi hem kolay hem de çileklere zarar vermeden saplarını ayıklayacaksınız. Çileklere zarar vermeden saplarını ayıklamak daha pratik ve hızlı olacak.

6- Babetmatic Katlanabilir Babet Ayakkabı

6Günün sonunda topuklu ayakkabılarınızdan kurtulmak istediğinizde imdadınıza katlanabilir babetler yetişecek! Şıklığınızdan ödün vermemek için giydiğiniz topuklu ayakkabılardan gün boyu kurtulmak istediyseniz günün sonunda katlanabilir babetlerinizle rahata kavuşacaksınız. Ayaklarınızın dinlenmesine yardımcı olacak babetler diğer babetler gibi çok yer kaplamadığı için yanınızda rahatlıkla taşıyacaksınız.

7- Elektrik Üretme Aracı Enviro Battery

7

Evinizde elektrik üretimine başlayacaksınız. Çocuklarınıza deney yapmayı sevdirecek set ile sebze, meyve, su ve birçok eşyadan elektrik üretmeyi öğreteceksiniz. Patates, portakal gibi sebze meyvelerden, sudan hatta bozuk paralardan, çamurdan, çataldan elektrik üretecek, ürettiğiniz elektriği kullanarak çeşitli aletleri çalıştıracaksınız. Çocuklarınıza kimyasal tepkimeleri ve sonuçlarında nasıl elektrik üretildiğini uygulamalı şekilde göstereceksiniz.

8- Katlanabilir Oturaklı Baston

8Yürürken destek almak için kullanacağınız bastonunuza yorulduğunuz an oturarak dinleneceksiniz. Bastondan destek almadan yürüyemeyenler için yorulduklarında anında oturmalarını sağlayacak Katlanabilir Oturaklı Baston fırsatını sizlere sunuyor. Alüminyum gövdeye sahip baston yürümenizi kolaylaştıracağı gibi yorulduğunuz anda da biraz dinlenip yolunuza devam etmenizi sağlayacak.

9- Dekoratif Dokunmatik Led Lamba

9a

Gece lambası ya da odanızda kitap ışığı olarak da kullanabileceğiniz, sensörü sayesinde ışığını istediğiniz ayara dokunarak getirebileceğiniz bir ürün Dekoratif Dokunmatik LED Lamba! Sensörlü bu lambanın üzerinden elinizi geçirdiğinizde yanar, tekrar geçirdiğinizde söner. Üzerinde bir süre tutarsanız ışığın şiddetini azaltır ya da artırırsınız. Arzu ederseniz bu sensör fonksiyonunu alt kısımdan kapayabilirsiniz.

10- Portatif Kamp ve Masa Lambası

10
Portatif kamp ve masa lambası oldukça kullanışlı bir üründür. Katlanabilir özelliği sayesinde cebinizde dahi taşımanız mümkündür. Açtığınızda ise harika bir lambaya dönüşecektir. Evde, iş yerinde, kampta ya da piknikte dilediğiniz her yerde oldukça pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın