Bu Ürünlerle Teknolojiyi Takip Edin

Teknolojinin hızına ulaşmak son zamanlarda mümkün olmasa da en azından ihtiyacımız olan bir ürün almadan önce iyi fikir edinmek gerekir. Karşıyaka LIFE 71. Sayısındaki Teknoloji Önerisi yazımızı sizinle paylaşıyoruz… Almayı planladığınız teknolojik aletler hakkında fikir edineceğiniz En İyi Teknoloji’yi okumadan alışverişe çıkmayın!

1- Hamur Karıştırıcı1

Karıştırma için 3D MultiMotion Drive… Üç boyutlu karıştırma sistemi 3D MultiMotion Drive, sizi yormadan kabın her yerindeki malzemeyi tam kıvamında yoğuruyor, karıştırıyor ve enfes tatlar yaratmayı garantiliyor.

2- Lüks telefon deyince akla ilk gelenlerden…

2

Mobiado’nun en son modeli, lüks telefonu Professional 3 AF. Telefonun çerçevesi yumuşatılmış alüminyumdan yapılmıştır. Tüm düğmeler ve vidalar safir kristal tabakayı tutmaya yardımcı paslanmaz çelikten.

3- Bilgisayar üstü bir model

dell_xps_12_duo

HP ve Lenovo’dan sonra Amerika’nın en büyük üçüncü bilgisayar üreticisi olan Dell, bu başarısını fiyatının ucuzluğuna borçlu. XPS serisiyle son yıllarda ön plana çıkan Dell, bazı olumsuz özellikleri nedeniyle geri planda kalıyor. Bunlardan en önemlisi ise işletim sisteminin havanın genelde çok sıcak olduğu ülkelerde yetersiz kalması.

4- Sorunsuz tablet için biraz para harcamak şart!

ipad_7066

iPad Air ince bir ekran ve zarif bir tasarım ile dikkat çekmişti. Ancak kaliteli olmak için sadece dış görünüş yetmiyor. Barındırdığı özellikler veen önemlisi görüntü kalitesi, iPad Air’ı oldukça özel kılmakta.

5- Geleceğin değil bugünün teknolojisi akıllı saatler…

smart_0

Gideceğiniz yere turn-by-turn yaya navigasyonu ile gidin, çeşitli işlemleri ellerinizi kullanmadan gerçekleştirmek için gelişmiş S Voice özelliğini kullanın, 24 saat Haber Özetlerinin keyfini çıkarın ve formda kalmak için S Health’i kullanın.

Bir Cevap Yazın