Vosmer, Satışlarını Arttırdı

  Vosmer, Yeni Konseptli Skoda Showroom İle Birlikte Satışlarını Arttırdı

SKODA-KOLAJ

Skoda model yelpazesini yenilerken aynı zamanda ürünlerin sahip olduğu farklı tasarım anlayışını hem Yetkili Satıcılarına hem de Yetkili Servislerine taşıyor. Böylece Skoda markası yenilenen hizmet noktalarıyla birlikte başarılı grafiğini devam ettirmek istiyor.

Vosmer Skoda Marka Müdürü Aşkın Tüzüner, hizmette olan yeni konseptli showroomla ilgili olarak “ 1 Aralık 2014 tarihinde Skoda’nın yeni konseptine uygun showroom ve servisimiz Alsancak Şehitler Caddesi’nde hizmete girdi.” dedi.

IMG_2391

Tüzüner, “Vosmer Skoda showroom ve servisimiz, Skoda markasının kalite anlayışına paralel olarak hazırlandı, bunun sonucu olarak ta müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler daha üst seviyelere ulaştı” diyerek sözlerine devam etti.

Skoda Marka Müdürü Aşkın Tüzüner ayrıca, Vosmer Skoda olarak, “hizmet kalitesinde mükemmellik ilkesini benimsediklerini, bu ilkeye paralel olarak ta, satış ve satış sonrası hizmetler kadrolarının, gelişen teknolojileri yakından takip edip müşteri taleplerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmek için Skoda tarafından verilen eğitimlere katıldıklarını” söyledi.

Samimiyet ve güven gibi temel değerlerin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Tüzüner, “showroom ve servise gelen her kişiyi ailemizin birer parçası olarak görüyoruz ve kendilerine bu bağlamda hizmet sunuyoruz” dedi.

Son olarak geride bıraktığımız 2015 yılını değerlendiren Tüzüner, “Vosmer Skoda olarak geride bıraktığımız 2015 yılında satışlarımızı önceki yıla göre yüzde 30 arttırdık. Bu artışın en büyük sebebi, Ege Bölgesi’nde sadık Skoda müşterilerinin olması. Bunun yanı sıra, geniş ve kaliteli ürün gamı sayesinde Skoda ailesine yeni üyeler katıldı. Ayrıca, İzmirliler Yeni Skoda Superb modeline büyük ilgi gösterdiler, bu ilginin, 2016 yılında da satışlarımızı olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum ve tüm İzmirlileri “farklılığı yaşamak için” showroomumuza davet ediyorum“ diyerek sözlerini noktaladı.

Bir Cevap Yazın