İlkbahar Modası

JEYAN GEDİK FOTOJeyan GEDİK

Eski İngiliz tarzı kollar: Kraliyet Sanat Akademisi’nde yer alan portrelerde gördüğümüz kabarık, geniş kesimli kollar bu sezonda yerini alacak. Tabi ki modernize edilmiş versiyonlarıyla… Genelde bu tarzı, kolları bileklere kadar uzanan çiçek desenli bol kesimli elbiselerde göreceğiz.

Women-Tunic-Punk-Gothic-font-b-Victorian-b-font-font-b-Lace-b-font-White-PlusVictorian bluzlar gibi, dantelin çokça kullanıldığı modellerin yanı sıra, uzun dantel elbiseler bu ilkbahar yaz sezonunda oldukça göze çarpıyor.

70’lerin güçlü etkisi hala devam ederken, metal aksesuarlar ve mikro baskı desenlerle defacto-puskullu-deri-ceket-bayankombine ediliyor. Püsküller, genel anlamda, hippie merkezli gibi görünse de kısa-çiçekli-elbise-1bu ilkbaharda da etkisi devam ediyor. Hatta günlük giyimde, iş kıyafetlerinde oldukça fazla kullanılıyor.

48be6290a4246fe1b83c4d77da9c6695 beyaz-dantel-elbise-online-satış karma-otantik-motifli-metal-kolye-881-15-B

Pembenin her tonu, kadınsı tarafını yeniden keşfetmek isteyen hanımların tercihi olacak bu baharda. Oldukça feminen bir renk olan pembenin fuşyaya kadar olan tüm tonları bu baharda içimizi açacak.

Çok düşük belli salaş bol pantolonlar bilekte veya uzun olarak 70‘lerin havasını devam ettirecek.

Uzun tunikler: Sabahlık gibi görünen ince dökümlü kumaşlardan dikilmiş uzun tunikler kıyafetinizi tamamlayacak. Bluz veya tişörtlerle giyilen bu tunikler, salaş, bol pantolonlarla  kolayca kombine ediliyor.

Cold shoulder; omuzları açıkta bırakan kesimler. Bu modeller triko, bluz ve tişörtlere de uygulanıyor. Oldukça moda. Şimdiden her yerde görmek mümkün.

Batik boyama elbiseler, bluzlar, pantolonlar çok moda. Rahat ve renkli görünmek isteyenler için…

Her gününüzün  ilkbahar güzelliğinde olması dileği ile…

Bir Cevap Yazın