‘Annemin Yarası’ Başrol Oyuncuları İzmir’de!

Annemin Yarası filminin basın toplantısı İzmir Hilton’da bugün yapıldı. Meryem Uzerli, Ozan Güven ve Bora Akkaş’ın katıldığı basın toplantısı basının sorularına samimi verdikleri cevaplar ile çok keyifli geçti.

20160312_142218

Yapımcılığını BKM filmin, yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın, başrollerini ünlü oyuncular Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası” filmi, başrol oyuncularıyla birlikte İzmir Hilton’da basın mensuplarıyla buluştu.

Annemin Yarası filmi çarpıcı anlatımı ve sıra dışı bir aile hikayesi ile izleyenleri çok farklı bir serüvene çıkartacak. İzmirli sinemaseverler oyuncuları film öncesi yakından görüp, oyuncularla birlikte izleme şansını yakaladı.


45 GÜNDE 60 FARKLI MEKANDA
200 kişilik teknik ekip ile çekimleri 45 günde tamamlanan filmin tamamı yurt dışında ve 60 mekanda çekildi. On sekiz yaşındaki Salih’in hayalindeki yuvayı bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan ve unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri Sırbistan’da tamamlandı.

 

Bir Cevap Yazın