10 Ünlü Kadın ve Bilinmeyen Özellikleri

Ünlü kadınların hiç akıllara gelmeyecek değişik özelliklerini araştırdık ve ortaya gerçekten enteresan gerçekler çıktı. İşte, bizim bildiğimizden çok daha farklı olan ünlü kadınlar…

1- Cameron Diaz

1

Tam bir teknoloji özürlüsü olan Cameron Diaz, bilgisayarını açıp kapatmayı bile bilmiyor.

2- Sezen Aksu

230420141002484582976_4

Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu şarkı yazmadığı zamanlarda evinde dikiş nakış işleriyle uğraşıyor. Bu hobi sayesinde zihnini boşalttığını söyleyen Aksu, arkadaşlarına oturmaya giderken de iğne ve ipliklerini yanında götürüyor.

3- Rihanna

rihanna-makyajlı-hali

Küçükken kayan yıldızları ufo zanneden Rihanna, her gece yıldızların kaymasını beklermiş. Yıldız kaymadan uyumayan Rihanna, kayan bir yıldız gördüğünde de babasını uyandırırmış.

4- Candan Erçetin

candan-ercetin_191974

Her zaman bembeyaz teniyle karşımıza çıkan Erçetin, tahmin edeceğiniz gibi bronzlaşmış tenden hiç hoşlanmıyor. Öyle ki, deniz ve havuz kenarında bile bornozuyla oturuyor.

5- Nicole Kidman

indir

Kelebeklerden nefret eden Nicole Kidman, nerede kelebek görse kaçıyor.

6- Bülent Ersoy

bulent-ersoy5_640

Otellerde tek rakamlı odalarda kalmayan, tek sayılı plakası olan araçlara binmeyen, tek sayılı piyango bileti almayan Bülent Ersoy’un bu batıl inancının kökeninin tek rakamların bireyselliği hissettirmesi ve dolaylı olarak yalnız kalma korkusuymuş.

7- Angelina Jolie

angelina-jolie-portrait-def

Küçükken kazıbilimci olmak isteyen Jolie, bu yüzden büyüyünce mumuyalama eğitimi almış. Angelina Jolie’nin bir de bıçak koleksiyonu varmış.

8- Petek Dinçöz

6a00e00984d0408833017c3857398b970b-800wi

Sırt tiki varmış. Sırtına dokunulmasından nefret ediyor, dokunulmasına katlanamıyor hatta dövecek gibi oluyormuş. Hatta ünlü konser sonrası yanına gelip resim çektirmeye çalışanlardan çok şikayetçiymiş.

9- Jennifer Lopez

Jennifer-lopez-kimdir

Lopez hiç alkol tüketmiyormuş.

10- Zerrin Tekindor

Zerrin-Tekindor-biyografisi

Oyuncu Zerrin Tekindor, yağlı boya tablolar yapan bir ressam.

 

Bir Cevap Yazın