Kuzguni’den Rengarenk Sanat Günleri

1-45
Mavişehir’de girişimci iş kadını Güler Doğru tarafından geçtiğimiz Ağustos ayında hizmete açılan Kuzguni Sanat Café&Brasserie, birbiri ardına sanat günleri gerçekleştiriyor. Son olarak, Yazar Melih Ergen, Kuzguni Sanat Günleri kapsamında düzenlenen imza günü ve söyleşide edebiyat tutkunlarıyla bir araya geldi.

İmza gününde “Varuna’nın Bin Gözü” adlı kitabını imzalayan Melih Ergen, imza öncesi Kuzguni konferans salonunda, yaşamına tanıklık eden dostlarının hazırladığı, “dostlarının gözüyle geçmişten bugüne Melih Ergen” ana temalı, özel yaşamına ait fotoğrafları da içeren slaytların gösterildiği süpriz barkovizyon sonrası, konuşmacı olarak da katılan dostlarının anı paylaşımlarıyla duygulu anlar yaşadı. Usta yazar, ev sahipliği yapan Kuzguni işletmesine ve yetkililerine de katkılarından dolayı teşekkür etti.
Kuzguni Sanat Café & Brasserie işletmecisi Güler Doğru, küçük büyük herkesin Kuzguni’de kendine yakın bir şeyler bulabileceğini söylerken, kişisel gelişim, resim, müzik ve edebiyat çevrelerinden bir çok isme evsahipliği yapmaya hazırlandıklarını ve kendi alanlarında yetkin bir çok isimle ortak projelerde olacaklarını dile getirdi.
İşletmeci Güler Doğru, “Kuzguni’de dünya mutfaklarından leziz yiyeceklerle, sanatı yaşamına dahil eden sanatseverleri, sanatçıları ve eserlerini tek çatı altında buluşturmanın yanı sıra, edebiyat söyleşileri, şiir geceleri, dans geceleri gibi bir çok kültürel aktivite eşliğinde konuklarını ağırlamak istediklerini söyledi. Yapılan aktiviteleri, kendi resmi web sayfalarının yanı sıra diğer sosyal medya hesaplarından da duyurduklarını ve kendilerini takip eden ziyaretçilerin bir çok süprizle karşılaşabileceklerini söyledi.

KUZGUNİ TANGO GECESİ NEFES KESTİ
Kuzguni Sanat Café & Brasserie, tango severleri bir kez daha bir araya getirdi. Aşkın efsane dansı Tango’nun sergilendiği milonga gecesine 150 seçkin davetli katıldı. Gramofondan çalınan şarkılarla dans eden davetliler, büyük ilgi ve beğeni toplayan bir tango performansı sergiledi. Gramofon eşliğinde gerçekleşen tango şöleni katılımcılardan tam not aldı.

Bir Cevap Yazın