Küçük Kulüp Derneği’nden Birlik Beraberlik Yemeği

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu, derneğin Onur Kurulu Üyeleri ile İzmir Fransız Kültür Merkezi Müdürü’nü düzenledikleri yeni yıl yemeğinde ağırladı.

İzmir cemiyet hayatının seçkin adresi Küçük Kulüp’te düzenlenen yeni yıl yemeğinde aynı zamanda görevine yeni başlayan Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David’e hoş geldin demek için bir araya gelindi.

Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Küçük Kulüp’ün 2015 yılı çalışmalarına ve 2016 projelerine genel bir bakış yaptığı konuşmasında gelecek aylarda tenis kortlarının yenilenmesi projesinin hayata geçirileceği bilgisini verdi. Sarıgedik ayrıca Türkiye – Fransa arasındaki dostluk ve iletişimi geliştirmek adına bu sene de Sayın David ile güzel işbirliklerine birlikte imza atacaklarını sözlerine ekledi.

İzmir Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David görev süresince Küçük Kulüp ile ortak projelerle bir araya gelineceğini belirtti. Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Eski Başkanlarında Bahar Şeker ve Divan Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu ise Küçük Kulüp Yönetiminin çalışmalarını yakından izlediklerini ve her zaman desteğe hazır olduklarını belirttiler. Gece hep birlikte yeni yıl pastası kesilerek, birlik ve beraberlik mesajları ile keyif ile son buldu.

Bir Cevap Yazın