Tepehome Mavibahçe açıldı

Tepe Home, 2016 yılTepehome_siteında yapacağı yeni mağaza açılışlarının ilkini İzmir ’de gerçekleştirdi.

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanında lider konumdaki markası Tepe Home, İzmir Mavibahçe’deki yepyeni mağazası ile İzmir’deki mağaza sayısını 2’ye çıkardı. 12 Şubat Cuma günü İTO Önceki Dönem Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jak Eskinazi, İZBEYDER Başkanı Metin Aztekin, Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan’ın da katılımıyla gerçekleşen resmi açılışa yoğun ilgi vardı. Açılışa özel indirimlerin ve hediye çekilişinin yapıldığı kokteyle katılan çok sayıda misafir, hediye çekilişinde sürpriz hediyeler kazandılar. 1500 m2 alandan oluşan Tepehome Mavibahçe mağazası, Zekeriya Alatekin tarafından yaklaşık 1,5 milyon TL yatırım ile gerçekleşti. Mağazada bir evin ihtiyacını karşılayabilecek tüm dekorasyon ve mobilya ürünleri satışa sunuluyor.

Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan, açılış konuşmasında;
Tepe Home, bugüne kadar kalite anlayışından taviz vermeden üretim yapan Türkiye’nin en sevilen mobilya ve dekorasyon markaları arasında yer almaktadır. Bizler bu değeri korumak ve büyütmek için 2015 yılında gereken tüm alt yapı çalışmalarımızı tamamladık.
47 yıllık üretim tecrübe ve gücümüzle yıllardır Türkiye’nin vazgeçilmez kalitedeki mobilyalarını üretmekle kalmıyor, evlerinizde hayat bulabilmesi için mobilyalarımızı binlerce çeşit dekor ve ev aksesuarı ile destekliyoruz. Tepe Home, farklı stil ve beğenilere göre üretilen mobilya çeşitliliği ve 40bine yakın ürün zenginliği ile bugün Türkiye’nin ev dekorasyonunda en büyük ve en iddialı kategori mağazacılığını yapıyor. Arge ve Tasarım departmanlarımızda yaptığımız yatırımlar sayesinde yepyeni koleksiyonlar geliştirerek tüm Türkiye genelinde daha çok kişiye ulaşabilmek için yeni mağaza açılışlarımızı gerçekleştirmeye başladık. Bunlardan ilki İzmir Mavibahçe AVM’de hizmete açılmıştır. Yeni mağaza açılışlarımız birçok il ve lokasyanda hızla devam edecektir. Mavibahçe mağazamızın tüm İzmirliler için vazgeçilmez bir dekorasyon noktası olacağını şimdiden söyleyebilirim.

İzmir’in tanınmış iş adamlarından Tepe Home Mağaza Yatırımcısı Zekeriya Alatekin, 1970 yılında Mardin’de doğdu. İzmir Ticaret Odasında Meclis üyesi ve İZBEYDER Yönetim Kurulu üyesi olan Alatekin 2002 yılında beyaz eşya sektörü ile başladığı ticaret hayatına mobilya sektörünü de ekleyerek daima büyümeyi kendisine hedef edinmiştir. Yurtiçinde ve İran’daki yatırımlarından sonra Tepehome markası ile de ticari faaliyetlerini genişletmiş, 1,5 milyon TL yatırım ile İzmir Mavişehir’de, en prestijli alışveriş merkezi olan Mavibahçe’de 1500m2 büyüklüğünde Tepehome mağazasını açmıştır. Zekeriya Alatekin, yaptığı açılış konuşmasında Tepe Home markası ile daha da büyüyeceklerini, yeni mağazalar açacaklarının bilgisi verdi.

Tepehome Mavibahçe açıldı” için bir yorum

  1. İzmir’de gördüğüm en güzel açılışlardan biriydi. Ürünleriniz Konseptiniz çok güzeldi. Tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın