YILIN KOMEDİSİ “DEDEMİN FİŞİ” İZMİRLİLERİ GÜLMEKTEN KIRIP GEÇİRECEK

BKM Filmin iddialı komedi filmlerinden “Dedemin Fişi” İzmir özel gösterimi 24 Ocak Pazar günü saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Milyonları güldürmeye hazırlanan filmin tam kadro tüm komedyen oyuncuları gala öncesinde saat 15.30’da İzmirli seyircileriyle söyleşi gerçekleştirip sonrasında hep birlikte filmi izleyecek.

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren “Dedemin Fişi” filmi İzmir Optimum ’da İzmirli seyircisiyle buluşacak. Hikâyesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu Güldür Güldür ekibine ait olan “Dedemin Fişi” filminin kadrosu, benzersiz tiplemeleri ile izleyenleri kahkahalara boğacak. Dev Ajans’ın organizasyonu ile gerçekleşecek etkinlikte filmin oyuncuları saat 15:30’da İzmir Optimum ‘da önce sevenleri ile buluşup sonrasında ünlü oyuncular, yapım ekibi, ve ziyaretçiler filmi Optimum Outlet AVM Cinemaximum salonlarında hep birlikte izleyecekler.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoklu oturuyor. Filmde genç kuşağın başarılı komedyenleri Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali Sunal, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özlem Tokaslan, Zeynep Kankonde, Kıvanç Baran Arslan ile yeşilçamın dev oyuncusu Ayşen Gruda rol alıyor.

Tam bir Anadolu komedisi

Malatya’lı Çirçi ailesinin kahkaha dolu serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirçi’nin fişinin çekilmesine karar vermek üzere aile fertlerinin buluşmasıyla başlıyor. Dört bir yana dağılmış her biri küçük hesaplara büyük hayallere, saflıkla kurnazlık arasına sıkışmış vicdanlara sahip Çirçi ailesinin daha fiş çekilmeden yaşadıkları, kavgaları renkli ve komik bir hikâye ile anlatılıyor.

Bir Cevap Yazın