BİZANS OYUNLARI: GEYM OF BİZANS OPTİMUM’DA SİNEMASEVERLERLE BULUŞTU

Bizans Oyunları Özel Gösterimi (12)15 Ocak’ta vizyona giren Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin İzmir Galası 21 Ocak Perşembe günü Optimum Outlet AVM’de yapıldı. İzmir Optimum’da seyircileri ile buluşan filmin başrol oyuncularından Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay özel gösterime katılarak sinemaseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

İzmir Optimum’da gerçekleşen filmin özel gösterimine sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Özel gösterim öncesi filmin oyuncuları Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay İzmirli sinemaseverlerle bir araya geldi. Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin oyuncularından Murat Dalkılıç gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemezken, bu güzel anı Optimum’daki hayranlarıyla fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.

Oyuncular filmi hayranlarıyla birlikte İzledi

Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin oyuncuları Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay film öncesi hayranlarıyla buluşup daha sonra filmi hayranları ile hep birlikte Optimum Cinemaximum salonlarında izledi. Yönetmenliğini ve senaristliğini Gani Müjde’nin yaptığı başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı film izleyenleri kahkahalara boğdu.

Bir Cevap Yazın