DOĞAL ŞIKLIK

Sonbahar kış saç modasında saçlar herzamankinden daha doğal ve zahmetsiz olacak. Tercih edilecek modeller arasında özgür bırakılmış dalgalı saçlar, geniş bukleler ve doğal örgüleri göreceğiz. Bu doğallığı kadının masum tarafının dışa vurumu olarak adlandırabiliriz. Aynı zamanda 2015 sonbaharında düz fönlü saçların cazibesindende vazgeçilmiyor.

2015 sonbahar – kış en yeni trendlerinden biri at kuyrukları ve farklı teknikler ile ensede bağlanan düşük profilin kullanımı. Saçı enseden toplamak kadınların hem şık, hem konforlu, hemde kadınsı görünümünü sağlıyor. Özellikle yenilik arayanların şıklığı için hep sıcak tonlar bu yılın modasının rahatlıkla uygulanabilen risksiz bir model olması da en güzel tarafı.

Her detaya doğal rüzgarlar estiren sonbahar topuzlarına da sade bir şıklık getiriyor. Geçtiğimiz yıl görmeye alışkın olduğumuz sıkı toplanmış geniş topuzlar yerine bu yıl muhteşem örgü ve altta toplanan bombeli gevşek topuzlar revaçta olacak. İki yandan balık sırtı örgü ve örgülü topuz yeni ve tamamen farklı dokuları ile trend oluyor. Hem romantik hem de doğal bir görünüm ile güne çok hoş başlayabilirsiniz.

DOĞAL RENKLERLE ŞIKLIK
Sonbahar – kış saç renklerinde de doğallık ön planda olacağı için siz de teninize uygun renk tercih edebilirsiniz. Kahve tonları, ombre, sombre ile canlandırılmış saçlar, doğal görünümlü sarı saçlar, açık kızıl tonları, gölgelendirilmiş saçlar, koyu kumral ve ışıltılı sıcak tonlar bu yılın modasını oluşturuyor. Bronde sarı ve altın sarı saç renkleri her zaman olduğu gibi ön planda.
Bunun yanında parlak pembe,kırmızı,turuncu renkler tüm iddialarıyla birlikte hayatımıza girecekler… Dip Dye..

OMBRE
Saç renkleri uygulandığı saçlara daima parlaklık ve canlılık verir. Yine kış kullanacağımız kesindir.

SOMBRE
Bu kış çok tercih edilecek renkler arasında olacak. Sombre küçük ama etkili bir değişime yolculuk yapmak gibi hoş bir anlam içeriyor. Yani gizli gölgeler ile saçlarınıza hareket ve ışıltı gelecek diyebiliriz.

DİP DYE
Saç renkleri moda dünyasını etkisi altına almak üzere. Dip dye saç uçlarını canlı renklerle boyama işlemidir. Genellikle tek bir renk ya da birçok renk kullanılarak yapılır. Çılgın bir tarzı olan Dip dye’ı denemek için biraz cesarete ihtiyacınız olabilir. Dip dye etkisini saçlarınızda yaşamak isterseniz genellikle saç uçlarınızın renkleri mor,kırmızı,mavi,kızıl ya da pembe gibi iddaalı renkler olacaktır. Renkli bir kişiliğe sahipseniz dip dye saç trendini siz de deneyebilirsiniz.

BRUSHLIGHTS
Tekniği saç spatulası ile saçların belirli bölgelerine ince ince boya sürülüp ışık etkisi veriliyor. Yani şunu söyleyebilirim, brushlights saç renkleri ile saçlarınız yeni yılda daha parlak daha ışıltılı olacak. 2015 – 2016 Sonbahar – kış saç renklerinden tarzınıza ve ruhunuza en uygun olanı seçerek uygulatabilirsiniz. Saç boyatmak her zaman cesaret
ister. Saçlarınızı profesyonel danışmanlık alabileceğiniz kuaförlere emanet ediniz.

ÇIPLAK MAKYAJ
2015 – 2016 Sonbahar – kış makyajında büyük doğallık yaşanıyor. Öyle ki makyaj seçimi aydınlık bir yüz, çıplak göz kapakları ve bazende şık durmalı, gözlerle ekstra uzun kirpikler tercih edilecek. Yine çıplak parlak dudaklar ile biraz bronzlaştırılmış bir cilt ile harika uyum sağlayacak.

DEĞİŞİM GÜZELDİR
Saç modelleri, her mevsim herzaman değişiklik gösteriyor. Önemli olan kendinize yakışacak modeli seçmek. Aynı zamanda seçeceğiniz saç modeli kişiliğinize ve tarzınıza,da uygun olmalı. Bunun için ilk önce yüzünüzün şekline uygun, doğru saç kesimi bulmak. Saç modeliniz stiliniz için en önemli detaydır. Bu sonbahar doğallığınızı bozmadan yenilikleri uyguluyoruz. Asimetrik katlarla şekillendirilmiş kısa saçlar, hacimli katlara sahip uzun bop kesimler ve yine uzun kaküller en çok tercih edilenlerden olacak.
Değişim herkese iyi geliyor…

Bir Cevap Yazın