ERDEM Aydın, PIRLANTA METRO OFİS’LE İZMİR’DE

erdem aydınKonut taahhüt çalışmaları ve sanayi yapılarıyla 1997 yılında faaliyetlerine başlayan Erdem Aydın, lüks konut sektörüne 2001 – 2011 yılları arasında Denizli’de yüzlerce kaliteli yaşam alanları inşa etti. Son 3 yıl içerisinde toplamda 600 konutu bulan birçok projeyi başarıyla sonuçlandırdı.

Bugüne kadar yaptığı ve adından söz ettirdiği bazı projeler ise: Denizli Gültepe Pırlanta Konutları, Denizli City Lights Apart-Rezidans, Denizli Pırlanta Apartları, Balıkesir-Burhaniye Pırlanta Pelitköy Yazlık konutları, Balıkesir Pırlanta+1 Apartları gibi.

Erdem Aydın’ın, yeni büyük projesi “Pırlanta Metro Ofis” ile artık İzmir’de. www.erdemaydin.net adresi üzerinden yatırımcılar bu projeleri inceleyebiliyorlar. Ayrıca proje ile ilgi olarak Aydın, “İzmir çok hızlı yaşayan bir şehir. Bu yoğun tempo içerisinde bizler için 5 dakikanın bile çok önemi var. Metro ofis şehrin en merkezi lokasyonlarından Stadyum metro durağının karşısında, İzmir’in yeni iş ve yaşam merkezi olan Bayraklı ve Bornova’nın tam ortasında yükseliyor” dedi. Proje 50.000 metrekare inşaat alanına sahip “İstinaf mahkemeleri”nin de yer aldığı bölgede yapılıyor. Pırlanta Metro Ofis’te yer alan ofislerin her metrakeresi özenle hazırlanmış, modern dokular taşıyan 50 – 80 metrekare arasında birleştirilebilir, kullanışlı ve her ihtiyaca cevap verebilecek lüks ofis seçenekleri sunuyor. Erdem Aydın İzmir’in tanınmış mimarlarıından Epig Mimarlık’ın sahibi Semiha Güneş ile çalıştıklarını ve bu projeyle İzmir’de “değişimin başlayacağını” söyledi.

Bir Cevap Yazın