6.yıl kutlamasında neler yaşanmıştı?

altinci yıl kutlamaİzmir Arena’da gerçekleşen görkemli kutlama, Türkiye’nin tek köpek dergi editörü Edi’nin Şopengazi Barınağında yaşayan can dostlarına ithaf edilmişti. Yita İnşaat-Artim Grup ana sponsorluğunda düzenlenen gecede; İzmir Arena, Has Otomotiv Mercedes-Benz Türk, Corendon Grup,

Egebeta Gayrimenkul, Fuga Mobilya, Rocket Prodüksiyon, Sengel Grup, Karşıyaka Belediyesi ve Naturel Food gecenin sponsorluğunu üstlenmişlerdi. Grup DİR’in muhteşem dans ve perküsyon gösterisi ile başlayan gece, birbirinden hareketli parçaları ile konukları coşturan Star Light ile sonlanmıştı.

altinci yıl kutlama2Derginin özel 6.sayısının tüm satış geliri barınağa bağışlanmıştı
İzmir’in en büyük barınağı konumunda bulunan Şopengazi için gece boyunca davetliler, DOHAYDER yararına bağışta bulunurken, sponsorlar geceye destek vererek ilk adımı atmışlardı. Karşıyaka LIFE Dergisi 6.yıl özel sayısının satışından elde ettiği geliri, sonraki ay Şopengazi barınağına bağışlayarak farkındalık yaratmış, tüm basında haber olmuştu. Gece, Grup DİR’in dans gösterisiyle başlamış, Melisa Karahan Sanat Merkezi’nin etkinliği ile devam etmişti.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediyenin sokak hayvanları için yaptıklarını ve yakın zamanda yapacaklarını anlatarak hayvan dostu bir belediye olacaklarını davetlilere aktarmıştı. Dergi editörlerinin Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve eşi Zehra Akpınar ile birlikte 6.yıl pastasını kesmesiyle sahne, gecenin bitimine kadar Star Light’ın muhteşem repertuarına bırakılmıştı. 6.yıla özel olarak fosfor renginde basılan dergi, konuklara dağıtılırken gece boyunca masaların üzerinde adeta görsel bir şölen yaratmıştı.

altinci yıl kutlama3

Bir Cevap Yazın