OPTİMUM’UN MUHTEŞEM OTOMOBİLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

izmir optimum arac hediye1İzmir Optimum Outlet’ten 1 Temmuz -31 Aralık 2015 tarihleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan iki şanslı Optimum ziyaretçisi BMW 2 18i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 sahibi oldu.

Çekilişte Nefesler Tutuldu

İzmir Optimum’un BMW 2 18i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kampanyasının talihlileri Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişle belli oldu. BMW 2 18i Active Tourer İzmir Karşıyaka’da yaşayan bankacı Ufuk Güler’in , MINI Cooper Countryman ALL4 ise Buca’da yaşayan Kader Ergenç’in yüzünü güldürdü. Ziyaretçilerine cazip kampanyalarla değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez yeni yılda iki muhteşem otomobil ile Ufuk Güler ve Kader Ergenç’i hayallerini süsleten sıfır kilometre otomobillere kavuşturdu. AVM ziyaretçileri, kampanyaya her 125 TL’lik alışveriş karşılığında aldıkları kuponlardaki çekiliş numarasıyla katıldı. 1 Temmuz tarihinde başlayan ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar süren kampanyaya binlerce Optimum ziyaretçisi katıldı.

Optimum yöneticileri, kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek yeni yılda da sürprizlerin devam edeceğinin müjdesini verdi.

Bir Cevap Yazın