2016’ya coşkulu kutlama

İzmirliler 2016 yılını, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen yeni yıl özel konseriyle karşıladı. Her yaştan binlerce İzmirliyi bir araya getiren konserde sevilen müzik grubu “Athena” sahne aldı.

izmir yılbaşı kutlama1İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu meydana gelerek yeni yıl heyecanını İzmirlilerle paylaştı. Saat 24.00’e yaklaşırken alanı dolduran kalabalığa seslenen Başkan Aziz Kocaoğlu, yeni yıla hemşehrileriyle birlikte girmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. İzmirlerin ve tüm ülkenin yeni yılını kutlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, 2016 yılından beklentilerini şöyle dile getirdi: “2016 yılında Ege denizinde çocuklar ölmesin. 2016 yılında terör bitsin. 2016 yılında bölgemizdeki savaş bitsin. Barış gelsin, kardeşlik gelsin, umut gelsin, dostluk ve sevgi büyüsün”.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile “Athena” müzik grubunun geri sayımı başlatmalarıyla daha da hareketlenen gecede, saatler 24.00’ü gösterdiğinde yaşanan coşku doruğa çıktı. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği yeni yıl programı, havai fişek gösterisiyle son buldu.

Bir Cevap Yazın