“KOCAN KADAR KONUŞ: DİRİLİŞ ”E OPTİMUM’DA BOL KAHKAHALI ÖZEL GÖSTERİM

Kocan Kadar Konuş izmirBaşrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı 1 Ocak’ta vizyona girecek yılın komedisi “Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir özel gösterimi, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak. 3 Ocak saat 16:00’ da İzmir Optimum’da gerçekleştirilecek İzmir özel gösterimine Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Yönetmen Kıvanç Baruönü katılacak.

Optimum’da “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” Buluşması

Kıvanç Baruönü’nün yönettiği, BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Şebnem Burcuoğlu’nun aynı isimli kitabından beyazperdeye uyarlanan “Kocan Kadar Konuş :Diriliş” filminin ekibi önce saat 15:30 ‘da Optimum’da düzenlenecek söyleşiye katılacak. Dev Ajans’ın organizasyonu ile hayranları ile buluşacak olan filmin başrol oyuncuları ziyaretçiler ile bir araya gelip söyleşi yapma imkanı da bulacak.

İzmir Özel Gösterimi’nde Sürprizler Var

“Kocan Kadar Konuş: Diriliş ” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın katılacağı seyircili özel gösterimde İzmirlileri sürprizler bekliyor olacak. Sürprizli söyleşinin ardından yılın komedi filmini Optimum Outlet Cinemaximum’da hayranları ile birlikte izleyecek.

Bir Cevap Yazın