Doğrucan Ailesi Yeniyıl Partisinde Buluştu

1 DENİZ DOĞRUDoğrucan Mobilya’nın tedarikçisi ve çözüm ortağı şirketi Tiosis Karademir Mobilya, Doğrucan Mobilya personeline özel bir yeniyıl partisi düzenledi.

Mavişehir’de hizmet veren Kuzguni Sanat Café & Brasserie’de gerçekleşen partide canlı müzik eşliğinde bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinden atan çalışanlar doyasıya eğlendi.

Yeniyıl partisine, çalışanların yanısıra Doğrucan Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Doğru ve Doğrucan Mobilya Ceo’su Deniz Doğru’da katıldı.

2015 yılının kendileri için oldukça verimli geçtiğini belirten firma Ceo’su Deniz Doğru ”2015 yılı bizim için gayet güzel geçti. Bu yıl içerisinde bünyemize iki mağaza daha kattık İnşallah 2016 yılında yeni mağazaları bünyemize katmaya devam edeceğiz. Personelimize böyle bir gece düzenledik. Kuzguni’de Doğrucan Mobilya bünyesinde bizim ailemize ait bir cafe-restoran konsepti. Burada eğlenerek 2015’e veda edeceğiz. 2016 yılına da merhaba diyeceğiz” dedi.

Doğru şöyle devam etti: ”Yeni yılda yeni kampanyalarımız olacak. Ocak ayı itibari ile yeni ürün gruplarımız beğeniye sunulacak. 2016 trend ürünleri mağazalarımızda bulunacak. Daha cazip fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları ile mobilya ihtiyacı olan herkesi mağazalarımıza bekliyoruz. Ayrıca bu güzel gecede bizimle beraber olan Tiosis Karademir Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı sayın Erol Karademir’e Doğrucan Mobilya ailesi adına teşekkür ederim”

Bir Cevap Yazın