BEST WESTERN PREMİER KARŞIYAKA HOTEL’DE SERKAN KAYA İLE MUHTEŞEM YILBAŞI

Karşıyaka’nın yeni yıldızı lüksün konforla birleştiği Best Western Premier Karşıyaka Otel yeni yılı Serkan Kaya ile karşılayacak. İzmir’e özgü sıcak bir atmosfer eşliğinde samimi hizmet anlayışını üstün teknoloji ile taçlandıran Best Western Premier Karşıyaka, büyük davetlerin organizasyonların da tek adresi olma konusunda iddialı.

Yeni yılda İbrahim Tatlıses’in veliahtı olarak gösterilen Serkan Kaya Best Western Karşıyaka’da sahne alacak. Misafirlerine unutamayacakları bir gece yaşatacak olan Serkan Kaya güçlü sesi ve sahnesi ile seçkin konuklara müzik ziyafeti sunacak.

Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri olan Serkan Kaya Best Western Premier Karşıyaka’da hayranları ile biraraya gelecek. “ Mesele” ve “ Zor Bela” başta olmak üzere sevilen şarkıları ile yılbaşı gecesinde Serkan Kaya sevenlerini hem duygulandıracak hem coşturacak.
1000 kişilik kolonsuz balo salonunda gerçekleşecek yeni yıl balosunda kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Best Western Premier Otel, misafirlerine yeni yıl davetinde kusursuz bir ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın