Corendon’dan yeni yıla coşkulu kutlama!

IMG_1615Türkiye ve Avrupa’nın en büyük turizm gruplarından biri olan Corendon, 2016 yılını tüm çalışanları ile birlikte Ceila Club’da düzenlediği coşkulu bir kutlama ile karşıladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı etkinliği ile tüm yıl boyunca çalışarak başarılı bir sezon geçiren ekip streslerini doyasıya eğlenerek attı. Antalya’da bulunan 300 çalışanın eşleri ve misafirleri ile birlikte katıldığı gecede, ünlü şarkıcı Aslızen’in repertuarındaki hareketli şarkılar ile eğlence doruğa ulaştı.

Gecede, Corendon Turizm Grubunda 10 seneden fazla çalışanlar için düzenlenen ödül töreninde 68 kişi plaket ve hediye çeklerini Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve Corendon Touristic Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Bora Karaer’in elinden aldı.

Corendon Turizm Grubu çatısı altında Hollanda ve Belçika’nın en büyük tur operatörlerinden Corendon Travel, Corendon Airlines, Corendon Dutch Airlines, incoming acentesi Corendon Touristic ve 9 adet oteli bulunan Corendon Hotels and Resorts yer alıyor.

Bir Cevap Yazın