Karşıyaka’da Kent tesisleri yılbaşına hazır

kent aş (2)Karşıyaka Belediyesi’nin kuruluşu Kent AŞ, her gün binlerce konuğu ağırlayan sosyal tesislerinde yılbaşı gecesini şölene dönüştürecek. Gözde restoran ve kafeler için hazırlanan özel menülerle konuklara nefis lezzetler sunulacak. Canlı müzik ve dans gösterileriyle eğlence doruğa çıkacak.

MUHTEŞEM LEZZETLER

Modern kafe ve restoranlarıyla sosyal yaşama renk katan Karşıyaka Belediyesi şirketi Kent AŞ, yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. En çok tercih edilen tesisler arasında yer alan Dante, Deniz Kent, Kent Balık, Ocakbaşı ve Tersane Kafe için yılbaşına özel olarak, ayrı ayrı menüler oluşturuldu. Ordövr ve peynir tabaklarından ara sıcaklara; balık, et ya da tavuk seçeneklerinin yer aldığı ana yemeklerden kapanış çorbasına kadar pek çok lezzeti barındıran menüler, her bütçe ve zevke hitap edecek şekilde hazırlandı.

DOYUMSUZ EĞLENCE

Usta şeflerin elinden muhteşem lezzetlerin sunulacağı tesislerde, canlı müzik ve dans şovlarla da yeni yıla keyifli bir başlangıç yapılacak. Grup Laika’nın sahne alacağı Dante’de, taverna konseptiyle muhteşem bir eğlence yaşanacak. Sirtaki gösterileri ve sürpriz yarışmalar gerçekleştirilecek. Kent Balık Restoran’da gece fasılla başlayacak, eğlence pop müzikle devam edecek. Tersane Kafe ile Deniz Kent ve Ocakbaşı’nda da başarılı müzisyenlerin canlı performanslarıyla yeni yıla girilecek. Beş tesiste de yılbaşı eğlencelerinin olmazsa olmazı dansöz gösterileriyle, coşku ve eğlence zirveye çıkacak. Tüm programlar için (0232) 337 33 99 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılabilecek.

Bir Cevap Yazın