DÜNYA KARŞIYAKALILAR GÜNÜ’NE ÖZEL ARMAĞAN

gülse birse karşıyaka1Selda Kapancıoğlu
Karşıyaka’da geçtiğimiz günlerde açılan Mavibahçe Alışveriş Merkezi’nin D&R mağazası komedinin kraliçesi, Gülse Birsel’i “Memleketi Ben Kurtaracağım!” adlı yeni kitabını sevenleriyle buluşturmak üzere Dünya Karşıyakalılar Günü’nde ağırladı. Saat 15.00’da başlayacağı bildirilen etkinlik tam saatinde Gülse Birsel’in içeri girmesiyle başladı.

Başarılı oyuncu ve senarist olağanüstü kalabalıktan saatlerce ne gülen yüzünü ne de hayat boyu okuyucuya hatıra kalacak yazısını ve karakteristik imzasını esirgedi. Sıradan birkaç cümledense herkese farklı farklı yorumlarda ve dileklerde bulunması kendisinin ne kadar samimiyetle yaklaştığının en büyük göstergesiydi. İş hayatına dergicilik sektörüyle adım atan Sevgili Gülse Birsel, Karşıyaka LIFE Dergisi ekibi ve ayrıca şahsım adına imzalatmak istediğim kitaplarımı ekibimi gururlandırıcı, şahsımı cesaretlendirici sözleriyle taçlandırdı.

gülse birse karşıyakaKendilerine dergimizin son sayısını takdim ederek yanından ayrıldığım Gülse Birsel’i yeni projelerle tekrardan şehrimizde ağırlamaktan mutlu olacağız.

 

Bir Cevap Yazın