Ayak Bacak Fabrikası’na büyük ilgi

Ayak Bacak Fabrikası (1)Sanat yaşamında 20 yılı geride bırakan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, Ayak Bacak Fabrikası oyunu ile yeni sezona da fırtına gibi başladı. Ziya Gökalp Kültür Merkezi’ni dolduran sanatseverler, oyuncuları ayakta alkışladı.

AYAKTA ALKIŞLANDILAR
Yeni sezona iki güzel çocuk oyunuyla ‘merhaba’ diyen Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, yetişkinler için hazırladığı Ayak Bacak Fabrikası oyunuyla da beğeni topladı. Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu yaklaşık bin kişi izledi. Geri kalmış bir toplumda; din ve duygu sömürülerinin konu alındığı oyun sonunda, oyuncular ayakta alkışlandı.

KIRIK AYAKLA SAHNEDE
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nun yaz dönemi kurslarına katılarak bu yıl ilk kez sahne heyecanı yaşayan genç oyuncu Cangül Kaya’nın tiyatro tutkusu da ‘helal olsun’ dedirtti. Oyun öncesi son provada düşerek ayağını kıran Kaya, alçılı halde sahneye çıkarak özveri örneği gösterdi.

HER HAFTA ÜCRETSİZ GÖSTERİM
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu yetişkinlere yönelik “Ayak Bacak Fabrikası” adlı oyunu her hafta Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahneliyor. Belediye Tiyatrosu ayrıca çocuklara yönelik Peter Pan adlı oyunu Pazar günleri Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde, “Tembel Karınca Çiçi” adlı oyunu ise Cumartesi günleri Ahmet Piriştina Kültür Merkezi’nde sahneleniyor.

Bir Cevap Yazın