KARŞIYAKA’NIN İLK BUSİNESS OTELİ AÇILIYOR

Best Western Premier Karşıyaka Hotel (2)Ege Bölgesi’nin inşaat, Avm ve turizm alanında başarılarıyla tanınan yatırımcılarından Savranoğlu Grup, İzmir’in incisi Karşıyaka’ya yeni bir otel kazandırdı. Best Western Premier Karşıyaka Hotel misafirlerine ayrıcalıklı konaklamanın yanı sıra özel davetlerin tek adresi olmayı vaat ediyor.

Karşıyaka’nın önemli bir ihtiyacını giderecek olan Best Western Premier Karşıyaka lüksün konforla bütünleştiği gerçek bir “ Yeni Nesil Business Hotel”. İzmir’e özgü sıcak bir atmosfer eşliğinde samimi hizmet anlayışını üstün teknoloji ile taçlandıran Best Western Premier Karşıyaka iş dünyasının vazgeçilmez adresi olacak. İş dünyasının dinamizmini ve beklentilerini göz önüne alarak tasarlanan otel elegan ambiyansı ile konaklama ve organizasyonlarda farkını ortaya koyacak.

118 ÖZEL TASARIM ODA…
69 Standart, 22 Connection, 1 Engelli, 24 Junior Suite ve 2 Premier Suite olmak üzere 118 odası, 1000 kişilik kolonsuz Kongre&Balo Salonu , dünya standartlarında tasarlanan 5 toplantı salonu, Spa ve Fitness Merkezi ile kalite hizmet anlayışını benimseyen Best Western Premier Otel misafirlerine kendini iyi hissettirme üzerine kurulu hizmetiyle dingin ve huzurlu bir ortam yaratıyor.

Best Western Premier Karşıyaka Hotel (1)1000 KİŞİLİK SALONUYLA BALOLARIN , KONGRELERİN VE TOPLANTILARIN YENİ ADRESİ…
Best Westeren Premier Karşıyaka ; son teknoloji ile dizayn edilmiş toplantı odaları, 1000 kişilik Kongre ve Balo Salonu ile 20 kişiden 2000 kişiye kadar pek çok farklı toplantı ve davete ev sahipliği yapacak. Karşıyaka’da artık gala yemekleri,toplantılar, konferanslar, kokteyller , workshop ve yönetim kurulu toplantıları yeni yılda Best Western Premier Karşıyaka’da en üstün standartta yapılabilecek.

SPA KEYFİ İLE DİNLENME İMKANI…
İş hayatınının maratonundan uzaklaşmak için ise Spa en doğru adres. Hem zihni hem bedeni dinlendirmek Best Western Premier Karşıyaka’da artık mümkün. Eşsiz SPA merkezinde masaj, sauna, kapalı havuz, buhar odası, fitness center ve macera duşu hizmetlerini profesyonel anlayışıyla misafirlerine sunacak.

Bir Cevap Yazın