ASLI AYBARS ‘’BAŞAK’’ ROL KARAKTERİYLE SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLDU!

aslı aybars (2)Pariste Bahar, Mefisto, Lüküs Hayat, Keşanlı Ali Destanı gibi birçok tiyatro oyununda karakterlere hayat vermenin yanı sıra; Dolu Dizgin Yıllar, Avrupa Yakası, Yol Arkadaşım, Fırtınalı Aşk, İstanbul Şahidimdir,Tatlı Kaçıklar, Bin bir Gece, Dikkat Bebek Var ve Baba Evi gibi başarılı televizyon projelerinde yer alan Şehir tiyatroları sanatçısı Aslı Aybars, en son Çilek Kokusu dizisinde canlandırdığı BAŞAK karakteriyle sosyal medyada olay oldu.

Türk tiyatrosunun dev isimleri ile aynı sahneyi paylaşan ve birçok televizyon dizisinde rol alan oyuncu, Çilek Kokusu’nda canlandırdığı küçük yaşta terk ettiği iki çocuk annesi‘’Başak’’rol karakteriyle anneliğin ne olduğunu bir kez daha sorgulattı!

Tiyatro çalışmalarının yanı sıra oyunculuk ve ses nefes eğitmenliği yapan Aslı Aybars birçok kez anne karakterinde oynadım, Gerçek hayatta henüz annelik duygusunu tatmadım ama Başak gibi bir anneye de ilk defa hayat verdim. Oynarken onu, yaşadıklarını ve çocuklarına rağmen yaptıklarını anlamaya çalıştım. Aslında iç dünyasında çok zayıf ve kırılgan, haksızlığa uğramış ama bu onu güçsüz değil tam manasıyla güçlü ve hatta entrikacı bir kişi haline getirmiş” dedi.

Bir Cevap Yazın