İZMİR’DE DÜĞÜN DERNEK VAR

Yılın komedisi “Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin İzmir özel gösterimi, 12 Aralık Cumartesi günü saat 16:00’da İzmir Optimum’da gerçekleşecek.

Düğün Dernek 2: Sünnet ekibi İzmir’de sinemaseverler ile Optimum’da buluşacak. Selçuk Aydemir’in yönettiği, başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı, BKM yapımı Düğün Dernek 2: Sünnet 4 Aralık’ta vizyona girdi. “İlkinden daha çok eğleneceyuk” sloganıyla sinemaseverler ile buluşan film, izleyenlere yine bol kahkaha vadediyor. Düğün Dernek 2: Sünnet ekibi; 12 Aralık Cumartesi günü saat 15:30’da Optimum’da gerçekleşecek söyleşi ile sevenleri buluşacak ve söyleşi sonrasında 16:00’da tüm seyircilerle birlikte filmi izliyor olacak.

300 TL ve Üzeri Alışveriş Yapan İlk 50 Kişiye Özel Gösterim Davetiyesi Optimum’dan

“Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin İzmir Özel Gösterimi’ne şanslı Optimum ziyaretçileri de katılma imkanı bulabilecek. 7-11 Aralık 2015 tarihleri arasında aynı gün içinde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 50 kişiye “Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin İzmir özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye edilecek.

“Düğün Dernek 2: Sünnet”i Hayranları ile Birlikte İzleyecekler

“Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir özel gösterim öncesinde söyleşiye katılacak. Söyleşinin ardından ünlü oyuncular ve yapım ekibi, yılın komedi filmini Optimum Outlet’in Cinemaximum salonlarında hayranları ile birlikte izleyecek.

Filmin Konusu;

İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail, bu kez torununun sünnet düğünü için kolları sıvar. Ekip sünnet düğünü için tekrar bir araya gelir ve işler yine karışır. Bir anda sünnet düğünü şehir çapında önemli bir olaya dönüşür. İşin içine aşkın da karıştığı düğünde ekip bu kez sünnet düğününde maceradan maceraya atılıyor ve bol kahkaha vadediyor..

Bir Cevap Yazın