KÜÇÜK SAFARİCİLER…

Küçük Safariciler (1)İzmir’de çocukların hayallerindeki yolculuklara çıktığı, eğlenirken öğrendiği çocuk atölyeleri büyük ilgi görüyor. Küçük ziyaretçilerine yönelik Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında birbirinden özel çocuk atölyeleri hazırlayarak, minikler için eğlence ile eğitimi bir arada sunuyor.
Minik ziyaretçiler bu kez 28 Kasım Cumartesi günü “Küçük Safariciler Çocuk Atölyesi”nde buluşacak. Saat 14:00, 15:00, 16:00 ve 17:00’ da dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek atölyeye 4 ile 10 yaş arası tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek. Küçük Safariciler Atölyesi’nde çocuklar doğadaki vahşi hayvanları tanıyıp boyama yapacak. Şanslı minikler atölyede safari dansını öğrenerek yaşıtlarıyla keyifli zaman geçirecek.
Minik Katılımcılar öğrendiklerini Sertifika ile belgeleyecek…
Çocukların zihinsel gelişimine de katkı sağlamak amacıyla uzmanlarca hazırlanan atölyeler kapsamında çocuk ziyaretçilerini ücretsiz olarak ağırlayan AVM, miniklere eğlenceli ve heyecan verici bir atölye çalışması sunuyor. Birbirinden özel atölyelere katılan çocuklara eğitimin sonunda sertifika veriliyor.

Bir Cevap Yazın