“KALBİN ANAHTARI” KAVRAM SOHBETLERİ TURNESİ İZMİR’DE START VERECEK

Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri (2)Gelişim kitaplarından başınızı kaldıramıyorsunuz… Çok arkadaşınız var ama kalabalıklar içinde yalnız hissediyorsunuz… Kaygılısınız, öfkelisiniz, huzur bulamıyorsunuz… Derin sohbetler yapmayı özlüyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz… Öyleyse Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak ile “Kalbin Anahtarı” Kavram Sohbetlerine bekleniyorsunuz!

“Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve siyasi çekişmeler korkularımızı arttırdı. Anlık ve dürtüsel hazların, magazinin, hızlı yemenin peşine düştük. Aşk, iş, gelecek, aile, kariyer, dostluk, inanç… Hepsini rafa kaldırdık. Algılarımız zayıfladı, güvenimiz azaldı. Şiddetten, kavgalardan, kaygılardan yara almış kalplerimizin iyileştirici sohbetlere ihtiyacı var…” Yaşadığımız bu zor günleri işte bu sözlerle özetliyor Aşkım Kapışmak. Ama artık değişim zamanı! Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak ile her şeyi yeniden inşa etmeye hazır mısınız? Aynur Tartan gazeteci kimliği ile kavramları soracak, Aşkım Kapışmak uzman gözüyle anlatacak. Birlikte anlatıp, yorumlayacaklar sizleri de sohbetin tam kalbine alacaklar. Küçük dramalar, egzersizler, yazılı ve sözlü farkındalık ödevleriyle her şeyi yeniden inşa edip, kalbinizi iyileştirecekler. Sohbet sonunda ise hayatınızda kullanabileceğiniz bir anahtarınız olacak.

Amaçlarının tüm Türkiye’yi dolaşmak, her kalple buluşmak, her kalbe ulaşmak olduğunu söyleyen ikili; “Gergin bir seçim ortamından sonra halkımızın tekrar kendini, özünü, değerlerini, sakinliğini bulmaya ihtiyacı var. Herkes memleketi, hemşehrisi, dostu, kardeşi iyileşsin istiyor” diyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’a da destekleri için teşekkür ediyor.

Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak ile “Kalbin Anahtarı” Kavram Sohbetleri Turnesi Karşıyaka Belediyesi’nin ev sahipliğinde 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda start verecek. Söyleşi herkese açık ve ücretsizdir.

Bir Cevap Yazın