AVM SONBAHAR- KIŞ ÇEKİMLERİNİ ALAÇATI’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

Ozdileksonbaharkis (2)Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından Özdilek, 2015 Sonbahar – Kış katalog çekimlerini, İzmir-Alaçatı’da gerçekleştirdi. Rüzgarın ve sörfün en gözde şehri Alaçatı’da bulunan La Capria Suit Hotel’de gerçekleştirilen katalog çekimlerinde Arjantinli model Leslie Mariel Cordoba, Rus model Victoria Shevchenko ve Güney Afrikalı model Craig Peter Maskew objektif karşısına geçtiler. Çocuk modellerin de yer aldığı sonbahar – kış katalog çekimleri renkli ve eğlenceli geçti.

Katalog çekimlerinde; sonbahar – kışın en son modası olan hardal sarısı, bordo, lacivert, toprak tonlarında deri detaylı ve etnik desenli yelekler, hırkalar, kazaklar, şifon gömlekler ve fötr şapkalardan oluşan bayan giyim kıyafetleri; blazer ceketler, kot ve keten pantolonlar, ekose ve kareli gömleklerden oluşan erkek giyim kıyafetleri; renkli çoraplar, etekler, tişörtler ve montlardan oluşan çocuk giyim kıyafetleri sergilendi.

Zengin ürün yelpazesinden oluşan Özdilek sonbahar – kış kataloğu önümüzdeki günlerde Özdilek mağazalarında yerini alacak.

Bursa Merkez, Bursa Geçit, Yalova, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Eskişehir, ÖzdilekPark Antalya ve ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezlerinde ve Vialand, Torium ve Mall Of İstanbul departman mağazalarında müşterilerine her zaman en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatlara sunan Özdilek, mağazalarında Sonbahar – Kış sezonuna iddialı giriyor.

Bir Cevap Yazın